Tedarikçimiz Olun

 

 

Size Sunduklarımız :

 

Rekabet Avantajı
Belirli ürün yada kategoride sadece 1 tedarikçi listeleme yapar. Böylece anlaşılan ürünü yada kategorideki ürünleri sadece siz satar yüksek kazanç elde edersiniz.
 
Hızlı ve Kolay Listeleme
Ürün açmak ile uğraşmadan daha önceden açılmış ürünlere sadece stok ve fiyat bilgisi girersiniz. Dilerseniz Muhasebe programı entegrasyonu yada XML entegrasyonu seçenekleri kullanabilirsiniz.
 
Ücretsiz Reklam Desteği
Size özel ücretsiz, sınırsız ve dönüşüm odaklı reklam desteği verilir. Kazan kazan mantığı ile ortak fayda düşünülerek yüksek gelir elde etmeniz için gereken tüm destek sağlanır.
 
Düşük Komisyon
Karşılıklı kar marjınıza göre anlaşmak suretiyle %3 den başlayan komisyon oranları ile yüksek gelir eldersiniz.
 
Kolay Kargo
Aanlaşmalı entegre kargo firmamız sipariş olduğunda size uğrayıp ürünü teslim alır. Size sadece paketlemek kalır.. Kargo takibi, kod girme, onaylama gibi süreçler ile uğraşmazsınız. Dilerseniz kendi kargo firmanız ile gönderim yapabilirsiniz.
 
Hızlı Ödeme
Kargonuz müşteriye ulaşır ulaşmaz ödemeniz gönderilir. Bu sayede nakit akışınızı hızlandırarak daha rahat ticaret imkanı sağlanır.
 
Ücretsiz Asistan Desteği
Size özel temsilciniz satışlarınızı, piyasanızı, rakiplerinizi ve ürünlerinizi sürekli analiz eder. Fiyatlama, ürün düzenlemesi, ücretsiz reklam, ciro optimizasyonu, kar optimizasyonu gibi konularda size destek verir. 

 

 

Sizin Yapmanız Gerekenler :
 
İzlemek :)
Sadece ürünün hızlı bir şekilde müşteriye ulaşması için anlaşmalı kargo firmamıza eksiksiz teslim etmeniz yeterli. Geri kalan tüm konuları ücretsiz asistan desteği ile biz hallediyoruz. Ürün müşteriye ulaşır ulaşmaz ödemeniz gönderiliyor. Siz sadece süreci izliyorsunuz..
 
Not: Tedarikçilerimiz sadece firmalar arasından seçilmektedir. Başvurunuz ardından değerlendirme yapılıp onaylanır ise görüşme süreci başlatılır.
 
  
 

 

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4