Tedarikçimiz Olun

 

 

Size Sunduklarımız :

 

Rekabet Avantajı
Düşük komisyon ücretleri ve hızlı ödemeler ile rekabet avantajınızı arttırıyoruz.
 
Hızlı ve Kolay Listeleme
Ürün açmak ile uğraşmadan daha önceden açılmış ürünlere sadece stok ve fiyat bilgisi girersiniz. Dilerseniz Muhasebe programı entegrasyonu yada XML entegrasyonu seçenekleri kullanabilirsiniz.
 
Ücretsiz Reklam Desteği
Size özel ücretsiz, sınırsız ve dönüşüm odaklı reklam desteği verilir. Kazan kazan mantığı ile ortak fayda düşünülerek yüksek gelir elde etmeniz için gereken tüm destek sağlanır.
 
Düşük Komisyon
%3 den başlayan komisyon oranları ile yüksek gelir eldersiniz.
 
Kolay Kargo
Anlaşmalı entegre kargo firmamız sipariş olduğunda size uğrayıp ürünü teslim alır. Size sadece paketlemek kalır.. Kargo takibi, kod girme, onaylama gibi süreçler ile uğraşmazsınız. Dilerseniz kendi kargo firmanız ile gönderim yapabilirsiniz.
 
Hızlı Ödeme
Kargonuz müşteriye ulaşır ulaşmaz ödemeniz gönderilir. Bu sayede nakit akışınızı hızlandırarak daha rahat ticaret imkanı sağlanır.
 
Ücretsiz Asistan Desteği
Müşteri temsilciniz satışlarınızı, rakiplerinizi ve ürünlerinizi sürekli analiz eder. Fiyatlama, ürün düzenlemesi, ücretsiz reklam, ciro optimizasyonu, kar optimizasyonu gibi konularda size destek verir.

 

 

Sizin Yapmanız Gerekenler :
 
Sadece ürünün hızlı bir şekilde müşteriye ulaşması için anlaşmalı kargo firmamıza eksiksiz teslim etmeniz..
 
Not: Tedarikçilerimiz sadece firmalar arasından seçilmektedir. Başvurunuz ardından değerlendirme yapılıp onaylanır ise görüşme süreci başlatılır.