Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Kredi Kartı Güvenliği

 
Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Ucuzbudur.com ‘dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler(Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. 
 
Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.
 
Kredi Kartı Güvenliği :
 
Ucuzbudur.com, sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır.  Ucuzbudur.com'da bu amaçla kurulmuş, verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir Kredi Kartları Sahtekarlığı (Fraud) Departmanı mevcuttur.
 
Bu yüzden,  Ucuzbudur.com'dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin banka tarafından doğruluğunun onaylanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.
 
RapidSLL sertifikalı Ucuzbudur.com, Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak  RapidSLL  tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır.
 
 
Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. 
 
Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sol üst köşesinde bulunan (bazı tarayıcılarda sağ köşede olur) kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.
 
Ucuzbudur.com, Kredi kartı tek çekim ödeme altyapısı olarak Yapı Kredi Bankasının güvenli PosNet 3D Secure alt yapısını kullanır. Ayrıca alternatif olarak dünyanın en güvenli ödeme sistemi olan PayPal'ı kullanır. Kredi kartı taksitli satışlarda ise güvenli Entegre 3D Secure POS kullanır. İnternette hiç bir şekilde ödeme yapmak istemeyen müşterilerimiz için teslimat esnasında kapıda nakit ödeme yapabilecekleri Kapıda Ödeme sistemi mevcuttur. Böylece içiniz rahat olarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4