PHİLİPS SB500M/00 TAŞINABİLİR KABLOSUZ BLUETOOTH ... - Ucuzbudur
Bu Hafta Çok Satanlar Yeni Eklenenler Şuan Neler Oluyor ? Sosyal Sorumluluk
indirim kodu kazan

PHİLİPS SB500M/00 TAŞINABİLİR KABLOSUZ BLUETOOTH HOPARLÖR KIRMIZI

649.00 TL Kdv Dahil Ürün Kodu : 331141


satın al satın al satın al satın al
İçiniz rahat etsin!

Bu ürünü sigorta seçeneği ile koruma altına alabilirsiniz.

TL (Kdv dahil) Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız.

PHİLİPS SB500M/00 TAŞINABİLİR KABLOSUZ BLUETOOTH HOPARLÖR

 Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Bu teknoloji, iPod/iPhone/iPad veya akıllı telefonlar, tabletler ve hatta dizüstü bilgisayarlar gibi herhangi başka bir Bluetooth özellikli cihaza kolay kablosuz bağlantı sağlar. Böylece en sevdiğiniz müzikleri veya oyun ve videoların seslerini bu hoparlörden kablosuz olarak kolayca dinleyebilirsiniz.

 

İkili hoparlör sürücüleri ve bas radyatörlerinden çıkan etkileyici bas

İkili hoparlör sürücüleri ve bas radyatörlerinden çıkan etkileyici bas Bu etkileyici basın tamamı, her uçta bulunan iki önden çıkışlı hoparlör sürücüsü ve çift bas radyatöründen çıkar. İki büyük yüksek gezinimli sürücü, bas etkisini, maksimum ses çıkışını ve genel netliği artırırken çift bas radyatörü ekstra bas artırma ve derinlik sunar.

 

Işıkları açın! Çok renkli LED'ler ritme ayak uydurur

Işıkları açın! Çok renkli LED'ler ritme ayak uydurur Işığa ayak uydurun ve ritmin, göz alıcı ışıkların gücünü hissedin. Benzersiz biçimde geliştirilmiş, ritme göre yanan çok renkli LED'ler, müziğinize hayat verir ve partiye başka bir boyut katar. Bunun yerine karanlıkta da dans edebilirsiniz, sorun değil. Düğmeyi çevirin, ışıklar sönsün.

 

Dış mekan dayanıklılığı - Sağlam, darbelere dayanıklı, su geçirmez

Dış mekan dayanıklılığı - Sağlam, darbelere dayanıklı, su geçirmez Suya, darbelere ve partiye dayanıklıdır. SB500, ayakta kalmak için geliştirildi. IPX7 derecesi sayesinde 30 dakika boyunca 1 metre derinliğinde suda kalmaya dayanabilir. Bu sayede duşta veya plajda kolayca kullanabilirsiniz. SB500, "işkence odası" testini de geçerek darbelere dayanıklı olduğunu ve partiye devam edebildiğini kanıtladı.

 

Olağanüstü ses gücü için SHOQ modu düğmesi

Olağanüstü ses gücü için SHOQ modu düğmesi SHOQ modunun gücüne hazırlanın! Tek düğmeye basarak entegre SHOQ modunu tetikleyin ve ses seviyelerini anında en üst düzeye çıkarın. Duvarları titretebilecek, olağanüstü ses gücünü hissedin! Seste bozulma olmadan mahallenin gürültüsünü kırıp geçin. SB500 size her ses düzeyinde kaliteli ses ve yüksek etkili bas sunar.

 

Çoğu cihazla kolay bağlantı için ses girişi

Ses girişi bağlantısı, Ses girişi içeriğinin taşınabilir ortam oynatıcılardan doğrudan çalınmasına olanak verir. Ses sisteminin sağladığı üstün ses kalitesiyle en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarma avantajı sunmasının yanı sıra, yapmanız gereken tek şey taşınabilir MP3 çalarınızı ses sistemine takmak olduğundan Ses girişi son derece kullanışlıdır.

 

Dahili şarj edilebilir pil sayesinde parti hiç durmaz

Her yerde ve her zaman yüksek sesle müzik çalın. Dahili şarj edilebilir pil, birbirine dolanan güç kablolarıyla uğraşmadan ve elektrik prizi aramak zorunda kalmadan kişisel müziklerinizi dinlemenizi sağlar. Artık harika müziklerin tadını taşınabilirlik özgürlüğü ile çıkarabilirsiniz.

 

Eller serbest arama için dahili mikrofon

Bu hoparlör, dahili mikrofonu sayesinde aynı zamanda bir telefon hoparlörü olarak çalışır. Bir arama geldiğinde müzik duraklatılarak hoparlörden konuşmanıza olanak sağlanır. Evinizi ya da partideyken bir arkadaşınızı arayabilirsiniz. Her iki durumda da mükemmel çalışır.

 

Yüksek güçlü 30 W hoparlör çıkışı

Ritmi sokaklara taşımak için geliştirilen Philips ShoqBox SB500, taşınabilir bir Bluetooth hoparlörden yüksek ses çıkarır. Sağlam, yüksek kaliteli özel malzemelerden yapılan ShoqBox, inanılmaz derecede yüksek 30 W toplam çıkış gücü sunar. Her ses seviyesinde en iyi ses için sinyali izleyen ve ayarlayan ileri düzey sinyal işleme entegrasyonu sayesinde SB500, son derece dinamik, güçlü ve muazzam ses kalitesi sağlar.
 * Fiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatlarıyla değişkendir. * Satılan ürünler stoklarla sınırlıdır. * İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir. Takas Sistemi Orijinal ve Garantili
PHİLİPS SB500M/00 TAŞINABİLİR KABLOSUZ BLUETOOTH HOPARLÖR K... Ürün Fiyatı : 649.00


bankalar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır