LOST PLANET 3 PS3 - Ucuzbudur
Bu Hafta Çok Satanlar Yeni Eklenenler Şuan Neler Oluyor ? Sosyal Sorumluluk
indirim kodu kazan

LOST PLANET 3 PS3

179.00 TL 119.00 TL Kdv Dahil Ürün Kodu : 97339


satın al satın al satın al satın al
İçiniz rahat etsin!

Bu ürünü sigorta seçeneği ile koruma altına alabilirsiniz.

TL (Kdv dahil) Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız.

Bu nesilin ilk ve en farklı yapımlarından birisi olan Lost Planet serisinin üçüncü oyunu, oyun severleri gene karlı mekanların ortasına bırakıyor. Serinin diğer oyunlarında olduğu gibi hava ve ortam şartlarının oyuncuları zorladığı yapımda gene irili ufaklı birçok yaratıkla karşılaşıyor ve aynı zamanda vücut ısımızı dengede tutarak hayatta kalmaya çalışıyoruz.
 
Robot kullanımının gene her zaman olduğu gibi ön plana çıktığı yapım bu sefer kar fırtınası gibi farklı unsurlarla da oyuna renk katıyor. Özellikle büyük boss savaşları ile dikkat çeken Lost Planet 3, ilk iki oyunun aksine bu sefer Spark Unlimited imzasını taşıyor.
 
Pacific Rim’in özellikle Japonya’da çok büyük ilgi göreceği tahmin ediliyor, ne de olsa Japonlar Godzilla benzeri yaratıkların olduğu oyun ve filmleri çok seviyorlar. Capcom da bu ilgiden yararlanacak gibi görünüyor.
 
Henüz detayları paylaşılmayan anlaşmaya göre Capcom, Ağustos ayında Japonya’da gösterime girecek olan Pacific Rim ile yine Ağustos ayında satışa çıkacak olan Lost Planet 3 arasında bir işbirliği anlaşmasının yapılmasını sağladı.
 
Bu sadece bir reklam kampanyası mı olacak, yoksa oyun içi içeriklerle mi karşımıza çıkılacak henüz bilemiyoruz.


* Fiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatlarıyla değişkendir. * Satılan ürünler stoklarla sınırlıdır. * İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir. Takas Sistemi Orijinal ve Garantili


bankalar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır