LINKTECH H705 CAR HOLDER ARAÇ TUTUCU - Ucuzbudur
Bu Hafta Çok Satanlar Yeni Eklenenler Şuan Neler Oluyor ? Sosyal Sorumluluk
indirim kodu kazan

LINKTECH H705 CAR HOLDER ARAÇ TUTUCU

39.00 TL Kdv Dahil Ürün Kodu : 331180


satın al satın al satın al satın al
İçiniz rahat etsin!

Bu ürünü sigorta seçeneği ile koruma altına alabilirsiniz.

TL (Kdv dahil) Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız.

LINKTECH H705 CAR HOLDER ARAÇ TUTUCU

 

Cep telefonları artık sadece telefonla konuşma işlevinin ötesinde birçok farklı ihtiyaçlarımıza da hızlı bir şekilde yanıt vermektedir.

Öyle ki yaptığımız yolculuklarda bile cep telefonumuzu gözümüzün önünde ayıramıyoruz. Araba kullanırken telefon kullanmak elbette oldukça riskli bir durum oluşturmaktadır. Bu yüzden elimiz direksiyonda, gözümüz yoldayken telefonlarımızı elimize almak tehlike arz etmektedir.

Araba kullanırken cep telefonlarımızdan da verimli bir şekilde yararlanmanın en sağlıklı yolu hiç tartışmasız ki H705 Universal Mıknatıslı Mandallı Araç İçi Telefon Tutacağı ürünüdür.

Bu ürün, size 5 ayrı mıknatısla birlikte gelir. Nitelikli malzemeden yapılmış olan araç telefon tutacağı ile yolculuk esnasında aracın ızgara bölümüne hafif bir güç uygulayarak yerleştirilir. * Fiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatlarıyla değişkendir. * Satılan ürünler stoklarla sınırlıdır. * İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir. Takas Sistemi Orijinal ve Garantili
LINKTECH H705 CAR HOLDER ARAÇ TUTUCU Ürün Fiyatı : 39.00


bankalar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır