Ucuzbudur.com Takas Sistemi - Eskisini Getir Yenisini Götür Kampanyası !

 

Üyelerimiz kazanmaya devam ediyor..

 

Türkiye'de online alışverişte ilk olarak Ucuzbudur.com tarafından uygulanan takas sistemi ile kullanmadığınız ürünler değer kazanıyor. Cep telefonunuzun , oyun konsolunuzun, notebookunuzun, tabletinizin, fotoğraf makinenizin v.s. yenisi mi çıktı ? Dert etmeyin eksinin üzerine sadece takas farkı ile çok daha uygun koşullarla yenisine sahip olabilirsiniz. Yada direk nakit karşılığı 2.El ürünlerinizi Ucuzbudur.com 'a satabilirsiniz.

 

 

Sistemin işleyişi :

 

1. Adım : Elinizde takas yapmak istediğiniz ürünün marka model ve özelliklerini [email protected] adresine gönderiniz. (Elinizdeki ürünün resmini de ekleyebilirseniz çok daha sağlıklı bir ön değerlendirme yapabiliriz.) Yada dilerseniz Whatsapp hattımızada gönderebilirsiniz : 0553 783 04 63 

Whatsapptan yazmak için tıklayınız.

 

2. Adım : Ürününüz ön değerlendirilmesi yapılıp size bir fiyat sunulacaktır. Fiyatı kabul ettiğiniz takdirde ürünü karşı ödemeli olarak bize gönderiniz. Kargoyu, isim soy ad ve takas yapmak amacı ile gönderdiğinizi belirten bir not ile Aras Kargo GND Bilişim anlaşması ile gönderiniz. 444 25 52 den Aras kargoyu çağırabilirsiniz. Eğer İstanbul Kadıköye gelebilme imkanınız var ise GND mağazamızdan işlemi direkt olarak yapabilirsiniz.

 

3. Son Adım : Ürün bize ulaştıktan sonra teknik servisimiz ürünü inceleyip onaylar. Onayın ardından anlaşılan fiyat tutarında bir kupon kodu mail adresinize gönderilir. Bu kupon kodunu dilediğiniz zaman dilediğiniz ürünü almak için kullanabilirsiniz. .Yada dilerseniz banka hesabınıza ürünün ücreti gönderilir.

 

 

 

Takas sisteminde alımı kabul edilen ürünler :

 

Takas sisteminde şimdilik sadece belirli kategorilerdeki ürünlerin alımını yapmaktayız. Bunlar :

 

Cep Telefonları  (Sadece akıllı telefonlar. Çok eski, problemli ve tamir görmüş olanlar kabul edilmemektedir.)

 

Notebooklar  (Çok eski, problemli ve tamir görmüş olanlar kabul edilmemektedir.)

 

Tabletler  (Çok eski, problemli ve tamir görmüş olanlar kabul edilmemektedir. Çin malı tabletler kabul edilmemektedir. Sadece Apple ve Samsung marka tabletler kabul edilmektedir.)

 

Oyun Konsolları ( PS4, PS3, Xbox . Problemli ve tamir görmüş olanlar kabul edilmemektedir.)

 

Oyunlar ( PS4 ve PS3 oyunları. Problemli ve online kodu kullanılmış olanlar kabul edilmemektedir.)

 

DSLR Fotoğraf MakineleriÇok eski, problemli ve tamir görmüş olanlar kabul edilmemektedir. )

 

Şimdilik sadece yukarıdaki ürünler için alım yapabilmekteyiz. Bu ürünleri gönderip sitemizdeki istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Yada ürününüzün karşılığını nakit olarak alabilirsiniz.

 

 

 

Sık Sorulan Sorular :

 

S. Elimdeki ürünün değerlendirmesi neye göre yapılıyor ?

C. Elinizdeki ürünlerin fiyatı o anki piyasa şarlarına göre ortalama alış değeri ile belirlenir.

 

S. Bu takas işlemini Kadıköy GND mağazanızdan kendim yapabilir miyim ?

C. Tabi ki eğer imkanınız var ise Kadıköy GND mağazamızdan kendiniz gelerek direk takas işlemi yapabilirsiniz. Dilerseniz istediğiniz yeni ürünü dilerseniz 2.El ürününüzün nakit karşılığını alabilirsiniz.

 

S. Kupon Kodunu nasıl kullanabilirim ?

C. Almak istediğiniz ürün yada ürünleri sepete eklersiniz. Sepet sayfasında sol tarafta bulunan Promosyon Kodu yazan yere Kupon Kodunuzu yazıp Kupon Kullan butonuna basmanız yeterlidir.

 

S. Yeni Ürün almak istemiyorum. Nakit karşılığı 2.El ürünümü satmak istiyorum?

C. Tabiki nakit olarak sizdeki ürünü satın alabiliriz. Ödemenizi GND Kadıköy mağazamızdan nakit olarak alabilirsiniz yada banka hesabınıza havale olarak gönderebiliriz.

 

S. Ürünüm kargoda zarar görür ise ne olacak ?

C. Öncelikle ürününüzün zarar görememesi için sağlam bir şekilde paketlemenizi tavsiye ederiz. Buna rağmen kargoda zarar görmesi durumunda kargo firmasından ürün değerini talep edebilirsiniz. Ürün bize ulaştığında kargo görevlisi eşliğinde bir ön incelemeden geçmektedir. Bu incelemede hasar tespit edildiğinde tutanak tutularak kargo kabul edilmez. Size dönen kargo için sizde görevliye tutanak tutturarak ürün ücretini kargo firmasından talep edebilirsiniz.

 

S. Size mail gönderdim ancak bir yanıt gelmedi ?

C. Tüm gönderdiğiniz mailler 48 saat içerisinde (Pazar ve Resmi tatil günleri hariç) olumlu yada olumsuz yanıtlanmaktadır. Gönderdiğimiz mailler mail sağlayıcınız tarafından gereksiz olarak algılanmış olabilir. Lütfen gereksiz (spam) kutunuzu kontrol ediniz. Size gönderdiğimiz maillerin gereksiz kutusuna düşmemesi için [email protected] adresini önemli olarak işaretleyiniz yada kişilerinize ekleyiniz.

 

S. Bizden aldığınız bu 2.el ürünleri ne yapıyorsunuz ?

C. Sizlerden aldığımız tüm 2. el ürünleri teklif usulü ile toptan olarak 2. el ticareti yapan firmalara satmaktayız. Ayrıca Kadıköy GND mağazamızda bu 2. el ürünleri satın alabileceğiniz 2. el reyonu da bulunmaktadır.

 

 

Adresimiz :  Osman Ağa Mah. Başçavuş Sk. No : 8-B  GND Bilişim KADIKÖY/İSTANBUL