Tp-Link TL-MR3040 150Mbps Bataryalı 3G/4G Kablosuz N ... - Ucuzbudur
Bu Hafta Çok Satanlar Yeni Eklenenler Şuan Neler Oluyor ? Sosyal Sorumluluk
indirim kodu kazan

Tp-Link TL-MR3040 150Mbps Bataryalı 3G/4G Kablosuz N Router

150.00 TL 125.00 TL Kdv Dahil Ürün Kodu : 145649


satın al satın al satın al satın al
İçiniz rahat etsin!

Bu ürünü sigorta seçeneği ile koruma altına alabilirsiniz.

TL (Kdv dahil) Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız.

Tp-Link TL-MR3040 150Mbps Bataryalı 3G/4G Kablosuz N Router

  • LTE/ HSPA+/UMTS/EVDO 3G/4G USB modemler ile uyumlu
  • Uzun süre kullanım için 2000mAh bataryaya sahiptir
  • Farklı durumlar için iç çalışma modu: 3G/4G Router, Taşınabilir Router (AP), WISP Client Router
  • Hızlı paylaşım ve yüksek kapsama alanı için 150Mbps kablosuz hız

Bu Ürün Ne Yapar? Bir 3G/4G USB modem ile birlikte gerçek bir mobil kablosuz ağ platformu oluşturan TP-LINK’in TL-MR3040’ı, kablosuz bir işareti bir odaya 150Mbps’e kadar hızda yayabilir, böylece Internet’e aynı anda erişmeleri için beş cihaz için mobil bir ofis ve eğlence ağı yaratabilir. Cihaz, cep boyutuyla ve kendi dahili güçlü 2000mAh’lik pili ile ideal bir seyahat arkadaşıdır, kullanıcılar onunla saatlerce çalışabilir veya eğlenebilirler. Cihazın kullanılması inanılmaz derecede kolaydır, kullanıcıların onu 3G/4G USB router’a veya WAN kablosuna takmaları kadar kısa bir sürede Internet’e bağlı kablosuz bir ağı hızla kurmalarına izin verir ve iş bittiğinde cihazı tekrar ceplerine koyabilirler. 

4G Özellikli – Çok Hızlı Kablosuz 100Mbps’e kadar yüksek download hızı ve 50Mbps’e kadar upload hızı ile son kablosuz iletişim standardı olan 4G LTE’yi destekleyen yeni TL-MR3040, kullanıcılara olağanüstü hızda ve akıcılıkta internet sörf deneyimi sağlayabilir. 

Batarya ile Güçlendirilmiş - Taşımak için Üretilmiş TL-MR3040, full 802.11n hızında ve menzilinde 4 saate kadar 150Mbps hızında paylaşılan bir 3G/4G ağına güç verme kapasitesinde olan dahili bir 2000mAh’lik pille beslenir. Cihaz, USB kablosu yoluyla beslenebilir ve bir dizüstü veya PC’nin USB portuna bağlanacağı adaptörü de içerir. Bu güçlü dahili pili ve küçük tasarımıyla TL-MR3040, en yakın cebinizde yolculukta taşınmak üzere tasarlanmıştır. Taşınabilir 3G/4G router’ın şık dış görünümü, narin kıvrımları ve beyaz kaplı parlak piyano görünümüyle, üzerinde durduğu herhangi bir masaüstü, kontrol paneli veya tablanın görünümünü değiştirir.

Çok Yönlü Bağlantı TL-MR3040, çalışma modlarını kolayca değiştirmek için, router’ın yanında bir mod anahtarı sağlıyor. Kullanıcılar üç çalışma modundan birini seçebilirler – 3G/4G Modu, WISP Modu ve AP Modunu web temelli kullanıcı arayüzüne girmek yerine basitçe anahtarı çevirerek seçebilirler. Hem bir WAN hem de 3G/4G USB portuna sahip olan TL-MR3040, otelde, evde ve yolda kullanılması için güçlü bir kablosuz ağ yaratmak amacıyla hem kablolu hem de 3G/4G kablosuz bağlantıları kullanabilir.

150Mbps – Daha Fazla Güç Elinizde TL-MR3040, ortalama boyutlu odanın tamamını kapsayarak, çeşitli yoğun bant genişliği kullanan görevlere yardım etmek için 150Mbps kablosuz hızı ve menziline sahiptir. Bağlantılı 3G/4G USB adaptörü veya WAN kablosuyla kullanıcılar, online oyun ve streaming medya ile eğlenebilir veya evden, otomobillerinden veya hatta trenden bile bir konferans görüşmesine katılabilirler. 

* Yukarıdaki bilgilerin tümü SADECE TL-MR3040 version 2.0 ile ilgilidir.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir. 

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.* Fiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatlarıyla değişkendir. * Satılan ürünler stoklarla sınırlıdır. * İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir. Takas Sistemi Orijinal ve Garantili
Tp-Link TL-MR3040 150Mbps Bataryalı 3G/4G Kablosuz N Router Ürün Fiyatı : 125.00


bankalar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır