PS4 YAKUZA 6 THE SONG OF LIFE STOKLARDA - Ucuzbudur
Bu Hafta Çok Satanlar Yeni Eklenenler Şuan Neler Oluyor ? Sosyal Sorumluluk
indirim kodu kazan

PS4 YAKUZA 6 THE SONG OF LIFE STOKLARDA

249.00 TL Kdv Dahil Ürün Kodu : 330704


satın al satın al satın al satın al
İçiniz rahat etsin!

Bu ürünü sigorta seçeneği ile koruma altına alabilirsiniz.

TL (Kdv dahil) Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız.

Yakuza 6 The Song Of Life PS4 Oyun

Yakuza 6'Da, Kazuma Kiryu, İnsanların Kalbine En Yakın Tutanları İçeren Bir Dizi Gölgeli Olayı Araştırdığı Zaman, Aileleri İçin Ne Kadar Fedakarlık Yapmaya İstekli Olduklarını Öğrenecektir. Eski Ve Yıpranmış Bir Kiryu, Üç Yıllık Hapis Cezasından Kurtulamadığı Halde, Onun Muhalif Kızı Haruka'Nın, Baktığı Yetimhaneden Kaybolduğunu Öğrenir. Bu Parkur Onu, Kamurocho'Daki Eski Durma Alanlarına Götürür, Burada Arabaya Çarptığını Ve Şimdi Komada Olduğunu Keşfeder. Daha Da Kötüsü Yapmak İçin Kiryu, Haruka'Nın Şimdi Bakması Gereken Bir Oğlu Olduğunu Öğrenir. Elinde Bebek Olan Kiryu, Hiroşima Yakuza'Nın Barındırdığı, Haruka, Oğlu Hakkındaki Gerçeği Ve Gerçeği Açığa Çıkarmak İçin Sahil Kasabası Onomichi, Hiroşima'Ya Gider.

Tokyo'Nun En Büyük Kırmızı Işık Bölgesi Kamurocho'Nun Son Evrimine, Hiroşima'Da Güzel, Uykulu Bir Liman Kasabası Olan Onomichi'Nin Eşsiz Ortamından Eşsiz Gerçekçiliğinden, Yakuza 6 Oyunun Cesur Bir Suç Hikâyesi Harmanlamasının Nihai İterasyonudur.


Oyun Türü    Aksiyon
Uyumluluk    Playstation 4* Fiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatlarıyla değişkendir. * Satılan ürünler stoklarla sınırlıdır. * İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir. Takas Sistemi Orijinal ve Garantili
PS4 YAKUZA 6 THE SONG OF LIFE STOKLARDA Ürün Fiyatı : 249.00


bankalar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır