PS4 Shadow Of The Colossus - Ucuzbudur
Bu Hafta Çok Satanlar Yeni Eklenenler Şuan Neler Oluyor ? Sosyal Sorumluluk
indirim kodu kazan

PS4 Shadow Of The Colossus

219.00 TL 169.00 TL Kdv Dahil Ürün Kodu : 330555


satın al satın al satın al satın al
İçiniz rahat etsin!

Bu ürünü sigorta seçeneği ile koruma altına alabilirsiniz.

TL (Kdv dahil) Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız.

 

Shadow Of The Colossus PS4

Güçlü Ve Duygusal
Gelmiş Geçmiş En Beğenilen Ve Sevilen Video Oyunlarından Birinin Mucizevi Ve Devasa Dünyasını Şimdi Ps4 Ve Ps4 Pro'Da Deneyimleyin.

Fumito Ueda'Nın Orijinal Macerasının Duygusallığı, Yoğunluğu Ve Zarafeti Bluepoint Games'İn Düzenlemesiyle Etkileyici Şekilde Yeniden Hayat Buluyor. İyileştirilmiş Görseller Ve Geliştirilmiş Performans İle Her An Daha Da Akılda Kalıcı Hale Geliyor.

Bir Kızı Hayata Döndürmek İçin Çıktığınız Bu Yolculukta Hedefiniz 16 Kocaman Canavarı Yenmek Olacak. Yalnızca Zekanız, Büyülü Bir Kılıç Ve Yay Yardımıyla Güvenilir Atınızın Sırtında Geniş Alanlara Yolculuğa Çıkın Ve Her Bir Colossus'U Avlayın. Sizi Uyarmış Olalım, Her Devin Belirli Bir Zayıf Noktası Olsa Da Bu Noktaları Bulmak Ve Bunlardan Faydalanmak Epey Zor. Keşif, Platform, Bulmaca Çözme Ve Aksiyon Öğelerini İçeren Heyecan Verici Bir Macera Sizi Bekliyor…* Fiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatlarıyla değişkendir. * Satılan ürünler stoklarla sınırlıdır. * İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir. Takas Sistemi Orijinal ve Garantili
PS4 Shadow Of The Colossus Ürün Fiyatı : 169.00


bankalar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır