PS4 CALL OF DUTY BLACK OPS 4 - Ucuzbudur
Bu Hafta Çok Satanlar Yeni Eklenenler Şuan Neler Oluyor ? Sosyal Sorumluluk
indirim kodu kazan

PS4 CALL OF DUTY BLACK OPS 4

400.00 TL 235.90 TL Kdv Dahil Ürün Kodu : 331206


satın al satın al satın al satın al
İçiniz rahat etsin!

Bu ürünü sigorta seçeneği ile koruma altına alabilirsiniz.

TL (Kdv dahil) Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız.

SİYAH OPS SAVAŞI ROYALE DENEYİMİ : karartma

 

Blackout'ta Black Ops, Black Ops imzasıyla mücadeleyi ve Call of Duty tarihinin en büyük haritasını birleştiren devasa bir savaş royale deneyimini yaşamaya başladı.

Fan favori karakterleri olarak oynayın ve Black Ops evreninden ikonik ayarlarla savaşın. Siyah Ops dünyalarını, silahları tamamen geride bırakan bir hayatta kalma ve eleme deneyimi içinde bir araya getiren bir çarpışma kursu; ekipman; kara, deniz ve hava araçları; RC-XDS; trans; ve benzersiz bir Siyah Ops olan bir deneyimde bile Zombiler.

 

TEHLİKELİ YALNIZ, DURDURULAMAYAN BİRLİKTE : Çok

 

Call of Duty®: Black Ops 4 Multiplayer, en heyecanlı topraklanmış muharebe deneyimini sunarken, taktik oyun ve oyuncu seçimine odaklanarak çıtayı yükseltir.

Oyun, çeşitli yeni silahlar, haritalar ve modlar arasında yeni bir çevrimiçi eylem seviyesi sunuyor. Multiplayer ilk defa oyunun anlatımının merkezi olarak işlev görüyor, çünkü oyuncular her bir Uzmanın rolüne ve onların eşsiz oyun tarzlarına daha derin bir bağlantı sunuyorlar.

Pick-a-Class Sistemi'nin geri dönüşü ile - ve yeni Gear kategorisiyle birleştirildiğinde - oyun her zamankinden daha özelleştirilebilir hale gelir ve oyunculara Uzmanlarını nasıl güçlendirecekleri konusunda karar verir.

 

Zombiler

Call of Duty®: Black Ops 4, dünyanın en büyük 1. Gün Zombies'ini lansmanda üç tam tecrübeyle sunuyor: Blood of the Dead, IX ve Umutsuzluğun Yolculuğu.

 

 

Ölülerin fan favori Mob'u üzerinde genişleyen üçüncü harita Blood of the Dead, Alcatraz'ın arafa boyutunu ziyaret eden önceki Zombies hikayesinden gelen Kökenlerin karakterlerini içeriyor.

 

Görev Çağrısı: Siyah Ops 4 Zombies - IX |  PS4
 

 

Antik Roma'da bulunan IX, dört kahramanımızı ritüel kurbanların gerekli olabileceği bir kolezyum haline getiriyor.

 

Umutsuzluğun Yolculuğu, dört kahramanımızın o kader gecede mahkum edilen yolculara olan gerçeği keşfettiği ikonik ve anıtsal bir ortam olan RMS Titanic'e giriyor.* Fiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatlarıyla değişkendir. * Satılan ürünler stoklarla sınırlıdır. * İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir. Takas Sistemi Orijinal ve Garantili
PS4 CALL OF DUTY BLACK OPS 4 Ürün Fiyatı : 235.90


bankalar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır