PlayStation 3 Fifa 2012 - Ucuzbudur
Bu Hafta Çok Satanlar Yeni Eklenenler Şuan Neler Oluyor ? Sosyal Sorumluluk
indirim kodu kazan

PlayStation 3 Fifa 2012

140.00 TL 60.00 TL Kdv Dahil Ürün Kodu : 3412


satın al satın al satın al satın al
İçiniz rahat etsin!

Bu ürünü sigorta seçeneği ile koruma altına alabilirsiniz.

TL (Kdv dahil) Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız.

PlayStation 3 Fifa 2012

Fifa 12 oyunu değiştiren, sahada her etkileşimi gerçek dünya fiziği üzerine kurulmuş bir motor üzerinden aktaran, Oyuncu Çarpışma Motorunu sahaya taşıyor. Gerçek dünyadaki futbolcuların top çalma girişimlerini ve ikili mücadelelerini tecrübe edin. Her çarpışmada sonsuz çeşitlilikte doğal ve inandırıcı sonuca tanık olun. Oyuncular daha sağlam duruyor, topu almak için itip kakıyor ve hafif müdahaleler sonucunda daha hızlı toparlanıyor.

Devrimsel oynanış geliştirmeleri FIFA 12’yi daha derin ve inandırıcı kılıyor. Yeni Hassas Dripling özelliği dar alanlarda daha hassas dokunuşlar, hücumda karar vermek için daha fazla zaman ve oyun temposu üzerinde daha fazla kontrol sağlıyor. Savunma gerçek futbol oyunundaki gibi yetenek temelli ve anlamlı olması bakımından, yer tutmanın ve pas arası yapmanın markaj kadar önemli olduğu yeni Taktik Savunma özelliğiyle baştan tasarlandı. Taktik ve zamanlama çok önemli.

Yapay zekâ kontrolündeki oyuncular Profesyonel Futbolcu Zekâsı özelliğiyle donatıldı. Bu özellik oyuncuların kendi beceri ve eğilimleri doğrultusunda karar vermesini sağlıyor ve her durumda takım arkadaşlarının zayıf ve güçlü yönlerini değerlendirmelerini mümkün kılıyor. Maç öncesinden son düdüğe kadar taze ve yeni görünmesi için tasarlanan FIFA 12 gerçekçi maç günü atmosferini, daha hızlı ve kolay erişimi ve 500’ün üzerinde resmi lisanslı kulübü size sunuyor.

Oyunun türü: Futbol

Yapımcı: EA Canada

Yayıncı: Electronic Arts

Oyuncu sayısı: 1-7

Online: 2-22

Bölge : 2. Bölge


* Fiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatlarıyla değişkendir. * Satılan ürünler stoklarla sınırlıdır. * İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir. Takas Sistemi Orijinal ve Garantili
PlayStation 3 Fifa 2012 Ürün Fiyatı : 60.00


bankalar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır