Samsung UE40JU6570U 102 Ekran Smart UHD 4K Curved Led ... - Ucuzbudur
indirim kodu kazan
Samsung UE40JU6570U 102 Ekran Smart UHD 4K Curved Led Televizyon

Samsung UE40JU6570U 102 Ekran Smart UHD 4K Curved Led Televizyon

Resmi Distribütör Garantili

2,600.00 TL 2,099.00 TL Kdv Dahil Ürün Kodu : 209777


satın al satın al satın al satın al
İçiniz rahat etsin!

Bu ürünü sigorta seçeneği ile koruma altına alabilirsiniz.

TL (Kdv dahil) Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız.

Samsung UE40JU6570U 40" 102 Ekran Smart UHD 4K Curved Led Televizyon

 

Renkleri daha doğru ve doğal görün

 

 

Samsung, Kavisli UHD Televizyonlarımız için PurColour adında özel bir renk teknolojisi geliştirdi. Bu teknoloji, renkleri ve tonlamaları gerçek hayattakine olabildiğinde yakın olan daha geniş bir yelpazede betimleyerek sizi doğanın sunduklarına daha da yaklaştırır. UHD ekran ile gelen 8 milyon piksel (Full HD ekrandan dört kat daha fazla) ile ayrıntılı görüntüler oluşturmak için daha fazla renk ayarlama noktasına ihtiyacınız olur. Geleneksel UHD TVlerde yaklaşık 27 renk ayarlama noktası bulunurken, PurColour bu sayıyı 7 kattan fazla arttırarak renklerin ve tonlamaların çok daha zengin ve incelikli olmasını sağlar.
   
   

Duygularda kaybolun ve eylemin bir parçası olun

 

Samsung’un devrim niteliğindeki Kavisli Televizyonu sizi içine alan yepyeni bir dünyaya götürür ve size eylemin tam ortasındaymış gibi hissettirir. Oturma odanızda en uygun izleme uzaklığı sağlamak için en doğru açıda eğime sahiptir. Dahası hafifçe kavisli ekran, tüm alanlarında size düzgün ve dengeli bir görüş sağlar. Bir ekranın sunabileceği en iyi görüntü kalitesi, derinlik ve detayı görün.

   

Otomatik derinlik iyileştirme ile gerçekçi görüntüleme

 

 

Düz görüntüler Samsung’un Otomatik Derinlik İyileştiricisi ile gerçeküstü bir görüntüleme deneyiminde hayat buluyor. Samsung Kavisli Televizyonunuz, ekranda farklı alanlara ve nesnelere farklı kontrast düzeyleri uygular ve eğlencenizi sizi daha da içine alan, daha çok keyif alacağınız bir hale getirerek daha fazla derinlik hissi sunar. Derin görkemli vadilerin ve dağ zirvelerinin panoramik sinema çekimleri daha da nefes kesici görünüyor. İnanmak için gerçekten görmeniz gerekiyor.

   
   

Artık gerçekten tüm Smart TV içeriğinin ve özelliklerinin keyfini kolayca çıkarabilirsiniz.

 

 

 

Sıkıcı kullanıcı kılavuzlarına elveda deyin ve doğrudan içeriğe dalmanızı sağlayan daha kolay, daha sezgisel Smart TV'ye merhaba deyin. Hızlı, güçlü, eğlence dolu ve en önemlisi, kullanımı kolay. Samsung’un Sekiz Çekirdekli İşlemcisi sayesinde, sevdiğiniz tüm içeriği müthiş hızlı inanılmaz basitleştirilmiş Smart Hub üzerinden parmaklarınızın ucuna kadar getirir. Anında açılır, içerikler arasında gezinmenizi sağlar ve aynı zamanda süper hızlı oynatma için ne izlediğinizi hatırlar. Tüm bu güç ile, çoklu görevleri kolaylıkla gerçekleştirebilir, izlediğiniz programdan çıkmadan içerik veya bilgi arayabilirsiniz. Çok daha gelişmiş bir Smart TV deneyimi...

   
   

Smart TV 21. yüzyıl yaşam tarzı için yeniden tanımlanıyor

 

 

Tamamen yeni Samsung Smart TV'nin kullanımı o kadar kolaydır ki düşünmeden bile kullanabilirsiniz. Gelişmiş kullanıcı arayüzü inanılmaz şekilde sezgisel ve kişiselleştirilmiş günlük brifing ve büyük TV ekranı ve mobil cihazlar arasında yalnızca tek bir tıklama ile içerik paylaşma yeteneği gibi sizin için gerçekten önemli olacak eğlence ve özelliklerle dolu. Hatta en son neyi izlediğinizi hatırlar ve böylece hemen izlediğiniz içeriğe dönebilirsiniz. Dahası tüm bunlar TV'lerde kullanılmak üzere tasarlanmış ilk açık kaynak platformu yeni Tizen işletim sistemi üzerinde çalışıyor. Keyfini çıkarmak için sonsuz eğlence içeriğine hazır olun. Samsung Smart TV gerçek anlamda en ileri eğlence merkezi ve yaşam tarzınıza mükemmel uyacak bir arkadaştır.

 

   
   

TV, mobil cihaz bağlantısı hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı

 

 

Samsung’un yeni Smart TV'si mobil cihazlarla kolayca bağlanarak, hayatınızda gerçekten fark yaratacak yepyeni, eğlenceli ve kullanışlı özelliklerle dolu bir dünyanın kapılarını açar. TV'niz sizin uyandığınız zaman uyanarak zaman planınız ve hava durumu gibi güne başlamak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri görüntüler. Yalnızca tek bir tıklama ile, mobil cihazınızdaki içerikleri büyük TV ekranında paylaşabilir ya da sevdiğiniz TV programını yarıda bırakmadan evinizde gezinebilmenizi sağlayacak şekilde TV'deki içeriği akıllı telefonunuzda paylaşabilirsiniz. Çok ama çok kolay ve her zaman hazır şekilde.

***İşlev uyumluluğu bazı televizyon modelleri ve mobil cihazlar ile sınırlıdır. Lütfen ayrıntılar için bir samsun servisi ile konuşun.

   
   

TV'niz ve mobil cihazlarınız arasında mükemmel senkronizasyon

 

 

Samsung Kolay Paylaşım, TV ve mobil cihazlarınız arasında içerik paylaşımını zahmetsiz ve kolay hale getirir. Ailenizle paylaşmak istediğiniz akıllı telefonunuzdaki eğlenceli bir video ya da ev yolunda izlediğiniz kaçırmadığınız TV programı, ellerinizi özgür bırakmanız için büyük ekranda izlenmeli. Samsung Smart TV, mobil cihazınız yakınlaştığı anda sinyali yakalar ve sorunsuz şekilde içeriği büyük ekran için en uygun çözünürlükte görüntüler. Diğer şekilde de çalışır; evinizde sevdiğiniz içeriği mobil cihazınızda izleyerek özgürce hareket edebilmeniz için hareket ettiğinizde hemen mobil cihaza geçiş yapar. Mükemmel sorunsuz çalışma ve mükemmel senkronizasyon.

   
   

TV'niz her sabah size brifing versin

.

 

Her sabah saati ve zaman planınızı kontrol etmek için akıllı telefonunuza bakıp sonra da hava durumu ve haberler için TV'yi mi açıyorsunuz? Artık güne, tümünü büyük bir ekranda görüntüleyen Samsung TV'deki size özel günlük bilgilendirmeniz ile başlayabilirsiniz. Samsung TV, akıllı telefonunuzdaki alarm ile senkronize çalışarak otomatik olarak açılır ve size güne taze başlamanız için ihtiyacınız olan tüm bilgileri verir. Toplantı? Şemsiye? Yıldönümü? Tamam, tamam, hepsi tamam

* Burada görülen ekran görüntüsü temsilidir. Gerçek kullanıcı arabirimi farklı olabilir. ** İçerikler, TV hizmetleri ve özellikleri tüm bölge ve ülkelerde kullanılamayabilir. *** TV'niz izlediğiniz son kanalı gösterecektir ****İşlev uyumluluğu belirli televizyon modelleri ve belirli mobil cihazlar ile sınırlıdır.

   
   

Sizi anında istediğiniz içeriğe yönlendiren daha akıllı bir televizyon

 

 

Tamamen yeni, daha akıllı TV deneyimine geçiş ekranın sağ alt kısmından ve mevcut eğlenceniz her zaman gözünüzün önünde. Kullanımı eğlenceli Smart TV menü çubuğu, sevdiğiniz tüm içeriğe hızlı, sorunsuz ve gerçek anlamda sezgisel erişim sağlar. İstediğiniz içeriği aramak için uğraşmanıza gerek yok. Sevdiğiniz içeriği bulmanın her zamankinden daha kolay olması için geçmiş seçimlerinizi hatırlar ve en sık kullanıldığınız içeriği menü çubuğuna gözlerinizin önüne yerleştirir. Hatta heyecan verici yeni benzer içerikler keşfedebilirsiniz, Samsung Smart TV sürekli olarak hoşunuza gidebilecek sunulan yeni içerikler önerir. Şimdiye kadarki en sorunsuz Smart TV deneyimini keşfedin.

*İnternet erişimi gerekir. Tüm dil ve bölgelerde kullanılır olmayabilir. **Burada görülen ekran görüntüsü temsilidir. Gerçek kullanıcı arabirimi farklı olabilir. ***İçerikler, TV hizmetleri ve özellikleri tüm bölge ve ülkelerde kullanılamayabilir.

   
   

Yaşam tarzınıza uygun içerik

 

 

Samsung Smart TV'ler, evde hayatı daha eğlenceli ve harika deneyimlerle dolu bir hale getirecek akıllı uygulamalar ile gerçekten istediğinizi ve yaşam tarzınıza uygun olanı sunacak şekilde tasarlanmıştır. Sporseverler dinamik yeni spor uygulamasına tezahürat yaparlarken, evin ahçısı yemek uygulamasına bayılacak. Aynı zamanda formda kalmak isteyenler için egzersiz uygulaması, çocuklar için harika sanat eğitimi uygulaması ve oyun severlerin hayran kalacağı ileri seviye oyun uygulaması gibi geniş bir yelpazede birçok uygulamaya sahiptir ve cep telefonu veya giyilebilir cihazlar kolayca eşleştirilerek kumanda olarak kullanılabilir. Bu bekleyebileceğiniz inanılmaz özelleştirilmiş içerik ve hizmetlerin sadece başlangıcıdır.

   
   

UHD kalite arttırma tüm görsel deneyiminizin kalitesini arttırır

Samsung UHD Görüntü Motoru sayesinde, bir UHD kaynağından gelmese bile, UHD düzeyine yakın görüntü kalitesiyle çeşitli içerik türlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Samsung’un yenilikçi 4 adımlı Süper Çözünürlük Ölçekleme teknolojisi, yayınlanan televizyon programları ve filmlerin yanı sıra istek üzerine video ve daha birçok içeriğin kalitesini arttırır. Bu, yalnızca UHD kaynaklarının canlı 4K çözünürlükte işlenmesi değil düşük çözünürlüklü içeriğin neredeyse Son Derece Yüksek Çözünürlükteki bir netlik düzeyine dönüştürülmesi anlamına da gelir.

*Kalite arttırma kaynak çözünürlüğüne göre değişiklik gösterecektir.

İstediğiniz anda ve tam da bıraktığınız yerden oynatmaya devam edin

Kullanması zor olduktan sonra akıllı TV'de tüm bu uygulama ve özelliklere sahip olmanın ne anlamı var? Samsung Smart TV'lerle çeşitli içerikler arasında geçiş, artık TV kanalınızı değiştirmek kadar kolay. İnternetten video izlerken anında ve sorunsuz şekilde TV'deki canlı yayına geçin ya da bunun tersini yapın. Dahası videonuza geri döndüğünüzde, Samsung Smart TV nereye kadar izlediğinizi hatırlar ve videoyu bıraktığınız yerden başlatarak oynatır. Gerçek anlamda akıllı bir ev eğlence deneyiminin keyfini çıkarma zamanı.

* Ekran görüntüsü temsilidir ve gerçek kullanıcı arayüzünü yansıtmayabilir. * Resimdeki içerikler, TV hizmet ve özellikleri tüm bölge ve ülkelerde kullanılamayabilir.

   
   

Yaşamı zenginleştirici uygulamaları Smart TV'de deneyimleyin

İçerik her şeydir ve Samsung Smart TV size gerekli her şeyi tam olarak verir.Birbirinden eğlenceli ve faydalı uygulamaların keyfini çıkarın ve internette mümkün olan en sorunsuz şekilde keyfinizce sörf yapın. Özel uygulama önerilerini, yeni sunulan uygulamaları ve daha fazlasını sadece bir bakışta görmek için sola veya sağa kaydırma hareketi yapmanız yeterli. Hatta internet adresini yazmak zorunda kalmadan, düğmeye tek bir tıklama ile bölgenizde popüler web sitelerine hızlı erişim sağlayan gelişmiş bir web tarayıcı uygulaması da vardır.

Daha hızlı performans için Dört Çekirdekli işlemci

Güçlü Dört Çekirdekli işlemciyle, Samsung Smart TV'niz iyileştirilmiş performans sunar. Daha hızlı çoklu görev, daha hızlı içerik web gezintisi geçişinin yanı sıra daha sorunsuz etkileşim ile farkı hemen hissedeceksiniz. Bu ek güçle, eğlence deneyiminiz, daha az bekleme ve daha fazla izleme süresiyle çok daha keyifli hale gelecek.

   
   

Daha iyi görüntüler için daha canlı renkler

Gelişmiş görüntü kalitesi geliştirme algoritması kullanan Samsung Wide Color Enhancer, tüm görüntülerin kalitesini çarpıcı biçimde artırır ve saklı detayları ortaya çıkarır. Wide Color Enhancer ile renkleri şimdi en doğal halleriyle görün.

Oturma odanızdaki eksiksiz multimedya deneyimi

Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arabirimi (HDMI) girişleri ile Samsung TV, oturma odanızı bir multimedya eğlence merkezine dönüştürecektir. HDMI, yüksek çözünürlüklü dijital verilerin birden çok cihazdan doğrudan televizyonunuza yüksek hızlı aktarımını sağlar.

 

   
   

USB’nizden film izleyin

ConnectShare Movie özelliği ile USB bellek sürücünüzü veya sabit diskinizi televizyonunuza takın, filmlerin, fotoğrafların ve müziğin keyfini hemen çıkarın. Artık, evinizin rahatlığında televizyonunuzda geniş bir içerik çeşitliliğini yaşayabilirsiniz.

İnternete kablolar olmadan erişin

Başka harici cihazlar bağlamaya gerek bırakmayan Yerleşik Kablosuz LAN sayesinde TV’nizin bağlantıları kolay ve düzenli. Dahası çekici tasarımı da korunuyor.

 * Fiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatlarıyla değişkendir. * Satılan ürünler stoklarla sınırlıdır. * İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir. Takas Sistemi Orijinal ve Garantili
Bankalara özel taksit seçenekleri :

World Card ( + 4 Taksit )
Taksit tutarıToplam
2 (+4)1,086.23 TL2,172.47 TL
Axess Card
Taksit tutarıToplam
3699.67 TL2,099.00 TL
4535.25 TL2,140.98 TL
6363.83 TL2,182.96 TL
Maximum Card
Taksit tutarıToplam
3720.66 TL2,161.97 TL
6363.83 TL2,182.96 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Orijinal ve Garantili
Ucuzbudur.com Güvenilir mi
Kargo :
 
1. Adım - Siparişin Kargoya Teslim Edilmesi :

   Bu logoyu görmüş olduğunuz ürünler saat 15:00 e kadar onaylanan siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 15:00 den sonra onaylanan siparişlerinizde ertesi gün kargoya verilir.
  Bu logoyu görmüş olduğunuz ürünler ise ortalama 1 ila 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
 
Resmi tatil günleri ve Pazar günleri kargolar çalışmamaktadır. Cumartesi günü 12:00 e kadar çalışmaktadır. Bu günlere denk gelen kargolar bu günlerin bitimindeki ilk iş günü kargolanır. 
Karogoya veriliş sürelerinde istisnai olarak gecikme yaşanabilir.
 
2. Adım - Kargo Firmasının Siparişi Size Teslim Etmesi :
Ürünleriniz kargoya teslim edildikten sonra, bulunduğunuz ilçe İstanbulun 600 km civarında ise ortalama 1 günde , 600 km den uzak ise ortalama 2 günde size teslim edilir. Adreste bulunamadıysanız tekrar uğrama yapılır. Istisnai olarak gecikme yaşanabilir.
Kesin teslim gününü kargo takip numaranızı belirterek Aras Kargo 444 25 52 den öğrenebilirsiniz.
 
Kargo takip numaranız ürün kargoya teslim edildikten sonra akşam saatlerinde mail adresinize otomatik olarak gönderilir (spam kutusu yada önemsiz postalar kutunuza bakmayı unutmayınız) . Bilgilendirme maillerimizin size kesin olarak ulaşabilmesi için admin@ucuzbudur.com adresini mutlaka mail hesabınızdaki kişilerinize ekleyiniz.
 
Ayrıca siparişinizin durumunu sitenin üst menüsünde yer alan Sipariş Takip e tıklayarak takip edebilirsiniz.
 
 
Teslim Alırken :
 
Siparişi verilen ürünlerin mutlaka kargo görevlisi yanında kontrol ederek kutularının açılması gerekmektedir. Ürünlerde herhangi bir hasar olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü kesinlikle teslim almayınız.
 
İade Şartları:
 
6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da belirtilen, müşterinin 14 gün içinde ürünü iade etme hakkı dâhilinde iade ve değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir. 
İade edilecek ürünün tekrardan satışa uygun olması gerekmektedir. Ürün değişim ve iadelerinde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'da belirtilen esaslar, müşteri memnuniyeti açısından alt sınır olarak kabul edilmektedir. 
Ürünü iade etmek için orijinal kutusuyla ve faturası ile birlikte eksiksiz bir biçimde göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için hasarlı, eksik, ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tekrardan satışa uygun olmayan, belgeleri eksik ve "İadesi Olmayan Ürünler" kapsamındaki ürünler iade kapsamı dışındadır. 
 
İadesi Olmayacak Ürünler :
 1. Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen veya değişiklik yapılan ürünler, 
 2. Hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler, 
 3. Tek kullanımlık bir ürün olması, 
 4. Hijyenik bir ürün olması, 
 5. Kopyalanabilir bir yazılım veya program olması, 
 6. DVD, CD vb. bir ürün olması, 
 7. Toner, kartuş, şerit vb. bir sarf malzemesi olması, 
 8. Kozmetik ürünü olması, 
 9. Ürünün tekrardan satışa uygunluğunu yitirmesi, 
10. 14 günlük cayma hakkı süresinin dolması 
11. Ambalajı bozulmuş, ekran üzerinde ki koruyucu jelatinin sökülmüş olması, ürün üzerinde ki çiziklerden dolayı iade kabul edilmemektedir. 
 
Yukarıda ki maddelerde yer alan ürünler ile ilgili iade kabul edilmemektedir.
 
Cayma hakkı ve iade süreci hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
Samsung UE40JU6570U 102 Ekran Smart UHD 4K Curved Led Televizyon Ürün Fiyatı : 2,099.00

Aynı kategorideki benzer ürünler :bankalar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır