Logitech G500S Gaming Mouse 910-003604 - Ucuzbudur
Bu Hafta Çok Satanlar Yeni Eklenenler Şuan Neler Oluyor ? Sosyal Sorumluluk
indirim kodu kazan

Logitech G500S Gaming Mouse 910-003604

Aynı Gün Ücretsiz Kargo!!!

306.00 TL 175.00 TL Kdv Dahil Ürün Kodu : 116102

satın al satın al satın al satın al
İçiniz rahat etsin!

Bu ürünü sigorta seçeneği ile koruma altına alabilirsiniz.

TL (Kdv dahil) Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız.

\\ Özellikler

 
 

AĞIRLIK VE DENGE AYARI

Oyun oynama tarzınıza kolayca uyar

Herkesin oynama şekli farklıdır. G500s’yi kendi eşsiz oynama şeklinize göre ayarlayın. Genel ağırlığını değiştirin. Ağırlık merkezini ayarlayın. İki farklı boyuttaki ağırlık yerleşimini yeniden düzenleyin; hissiyatı ve performansı 27 grama kadar ekstra ağırlık kullanarak ayarlayabilirsiniz.

 
 
 

ÇİFT MODLU KAYDIRMA TEKERLEĞİ

Ödünsüz hassasiyet ve hız

Standart kaydırma tekerleklerinin aksine G500s, yüksek hızlı, çift modlu kaydırma özelliğini içerir. Oyun sırasında, tıklamalar arası geçiş duyarlılığıyla menü seçeneklerini hızlı ve doğru şekilde seçin. Ya da serbest dönüşlü yüksek hızlı kaydırma tekerleğini hızlıca döndürerek Web sayfalarında süratle gezinin.

 
 
 

GELİŞMİŞ YÜZEY MATERYALLERİ

Hissedebileceğiniz bir fark

Elin mouse yüzeyiyle buluştuğu stratejik dokunma bölgelerini belirlemek için kızılötesi görüntülemeden faydalandık. Konforu ve dayanıklılığı artırmak için her bölgede gelişmiş malzemeler kullandık. Avuç bölümündeki su tutmayan kaplama, elinizin yapışmasını engellemeye yardımcı olur. Yüksek temas içeren bölgeler için, ana düğmelere parmak izine dayanıklı kaplamalar ekledik. Ayrıca yanlarda sağlanan kuru tutuş, elinizin sabit kalmasını sağlar.

 
 
 

OYUN İÇİNDE HASSASİYET DEĞİŞTİRME

Anında hazır olun

Oyunun her anında doğru hareketleri yapın. Ekrandaki seçenekleri hızlıca seçmek veya oyun haritasına bakmak (8200 DPI’a kadar) veya nokta hedeflemek veya birim seçmek için piksel görünümüne inmek (200 DPI) için soldaki ana düğmenin yanına uygun şekilde yerleştirilmiş özel düğmeleri kullanarak birden çok DPI ayarı arasında geçiş yapın.

 
 
 

10 ADET PROGRAMLANABİLİR TUŞ

Emrinizde

Varsayılan yapılandırmayla kutudan çıkarır çıkarmaz harika sonuçlar elde edin. Ya da genellikle menü derinliklerine inmeyi gerektiren eylemler için tek düğmeyle tetikleme işlemleri ayarlayın. Bas konuş iletişim artık daha kolay ve daha yakın. Geçici olarak DPI ayarını düşürün. İsteğe bağlı Logitech Gaming Software (LGS) ile, 10 programlanabilir düğmeden istediğinize herhangi bir oyun komutunu veya çok komutlu bir makroyu yeniden atayın.*

 
 
 
 
 
 

KART ÜZERİNDE BELLEK PROFİLİ

Hafızası olan bir mouse

Mouseunuzu bir kez yapılandırdığınızda her şeyi hatırlar. Her oyun için ayrı kurulum gerekir, World of Tanks veya League of Legends farketmez. 10 düğmeyi programlayarak kurulumu diğer bilgisayarlara taşıyın.

Ultra dayanıklı tasarım

Uzaklara gidebilir

Oyun koşulları normal mouse’ları çok zorlar. G500s dayanıklılık için tasarlanmıştır. Geliştirilmiş temel mekanik mikro anahtarlar, 20 milyon tıklamalık kullanım ömrü ile derecelendirilmiştir. Düşük sürtünme sunan politetrafluoroetilen ayaklar, testlerde 250 km gibi şaşırtıcı bir dayanıklılık değeri sergilemiştir. G500s, en zorlu performans görevlerinizin üstesinden gelecektir.

Örülü USB kablosu

Sağlam ve hazır

Kumaş kaplı dayanıklı 2 m (6,5 ft) USB kablosu ile mouseunuzun kablo bağlayıcısı her şeyi derli toplu ve oynamaya hazır hale getirir.

1 MİLİSANİYE RAPOR HIZI

Düşünce ve eylem bir arada

Her komutunuzun mümkün olan en kısa sürede yürütüldüğünden emin olabilirsiniz. Standart bir USB mouse’tan sekiz kata kadar daha hızlı olan G500s, hareketlerinizi sizin yapma hızınızdan daha çabuk yakalar.

Oyun sınıfı lazer

Keskinlik odaklı

MVP ve yarışı kaybeden arasındaki fark piksel olarak ölçüldüğünde lazer keskinliğindeki hassasiyet işe yarar. G500s her el hızında hassasiyet sağlayan oyun sınıfı lazer kullanır ve çeşitli yüzeylerde en hafif el hareketlerini bile algılar.

ZARİF AYAK

Materyal avantajı

Düşük sürtünmeli politetrafluoroetilen ayaklar daha hızlı hareketlerde sürüklenmeyi azaltır, hassas imleç hareketi ve iyileştirilmiş kesinlik sağlar.

Kullanımı kolay kurulum yazılımı

Kolayca halledin

İsteğe bağlı Logitech Gaming Software'i kullanarak komutları en sevdiğiniz oyunlara göre düzenleyin. Basit sürükle & bırak kullanımı ile her oyunda tuşları özelleştirmek ve profilleri izlemek çok kolaydır. Veya, otomatik oyun algılayıcıyla önceden yapılandırılmış özelleştirmeleri kullanın. 

Logitech Gaming Software hakkında daha fazla bilgi alın.

 
 

 

\\ Teknik Özellikler

Parça Numarası

910-003604

Garanti Bilgileri

3 yıl Sınırlı donanım garantisi

Sistem Gereksinimleri

Windows® 8, Windows® 7 veya Windows® Vista
USB bağlantı noktası
İsteğe bağlı yazılımı yüklemek için İnternet bağlantısı*

 

 

Paket İçeriği

Mouse
Ayarlanabilir ağırlık kartuşu
Ağırlık ayarları ve kasa
Kullanıcı belgeleri

Dayanıklılık

Düğmeler (Sol/Sağ): 20 milyon tıklama
Ayak: 250 kilometre 

İzleme

Çözünürlük: 200 dpi - 8200 dpi
Görüntü işleme: 12 megapiksel/saniye
Maks. hızlanma**2: 30 G
Maks. hız**: en fazla 165 inç (4,19 m)/saniye 

Yanıt verme

USB veri biçimi: 16 bit/eksen
USB rapor hızı: 1000 rapor/saniyeye kadar
Uyku modu: devre dışı

Kayma

Dinamik sürtünme katsayısı***: 09 μ (k)
Statik sürtünme katsayısı***: 14 μ (s)
Ayarlama ağırlığı: 27 grama kadar

 * Fiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatlarıyla değişkendir. * Satılan ürünler stoklarla sınırlıdır. * İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir. Takas Sistemi Orijinal ve Garantili
Logitech G500S Gaming Mouse 910-003604 Ürün Fiyatı : 175.00


bankalar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır