LOGITECH DRIVING FORCE GT PS3 / PC - Ucuzbudur
Bu Hafta Çok Satanlar Yeni Eklenenler Şuan Neler Oluyor ? Sosyal Sorumluluk
indirim kodu kazan

LOGITECH DRIVING FORCE GT PS3 / PC

395.00 TL 329.00 TL Kdv Dahil Ürün Kodu : 46487


satın al satın al satın al satın al
İçiniz rahat etsin!

Bu ürünü sigorta seçeneği ile koruma altına alabilirsiniz.

TL (Kdv dahil) Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız.

 

G29 Ve G920 Driving Force Yarış Direksiyonları Için Tasarlanmıştır

Driving Force™ Shifter, en yeni bilgisayar ve konsol yarış oyunlarını zenginleştirmek için G29 ve G920 Driving Force yarış direksiyonları için tasarlanmıştır. Daha gerçekçi bir deneyim için yarış donanımınızı tamamlamak üzere yarış direksiyonu kurulumunuza Driving Force Shifter'ı ekleyin.

 

Kaliteli Tasarım

Masif çelik vites milli Driving Force Shifter, hassas yarış ve uzun süreli güvenilirlik için tasarlanmıştır. Vites topuzu ve koruyucu tabakası, yüksek performanslı bir yarış arabası vitesi görünümü ve hissi veren, size daha rahat ve uzun süreli bir deneyim yaşatan yüksek kaliteli, elde dikilmiş deri ile kaplıdır.

 

Geri Vitese Sahip Altı Konumlu Vites Çubuğu

Altı konumlu “H” model vites, keskin virajlarda pürüzsüz ve hassas vites geçişleri yapmanıza yardımcı olarak akıcı ve sağlam bir şekilde her bir dişliye geçer.

 

Güvenli Montaj

Dayanıklı dahili kıskaçlar ve cıvatalar, Driving Force'un agresif manevralar sırasında kaymayı ve sallanmayı en aza indirecek şekilde bir masaya ya da yarış donanımına monte edilmesini sağlar. Logitech Gaming Software’i indirin


LOGITECH DRIVING FORCE GT PS3 / PC , Logıtech markasının orijinal ürünüdür. LOGITECH DRIVING FORCE GT PS3 / PC açılmamış kutusunda, distribütör yada resmi ithalatçısının garanti belgesi ile gönderilir. kategorisine ait en ucuz fiyatı tek çekim 329.00 TL olan bu ürün size özel paketlenmiş şekilde kargolanır.
* Fiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatlarıyla değişkendir. * Satılan ürünler stoklarla sınırlıdır. * İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir. Takas Sistemi Orijinal ve Garantili
LOGITECH DRIVING FORCE GT PS3 / PC Ürün Fiyatı : 329.00


bankalar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır