Detroit Become Human Ps4 Oyunu - Ucuzbudur
Bu Hafta Çok Satanlar Yeni Eklenenler Şuan Neler Oluyor ? Sosyal Sorumluluk
indirim kodu kazan

Detroit Become Human Ps4 Oyunu

289.00 TL Kdv Dahil Ürün Kodu : 330907


satın al satın al satın al satın al
İçiniz rahat etsin!

Bu ürünü sigorta seçeneği ile koruma altına alabilirsiniz.

TL (Kdv dahil) Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız.

Detroit Become Human PS4 Oyun

Detroit Become Human Ps4 Oyun, 25 Mayıs 2018 tarihinde yayınlanmıştır. Oyun, 2038 yılında geçmektedir. Detroit Become Human PS4'te genç bir girişimcinin geliştirdiği yazılımlar sayesinde insan hayatı, tamamen değişiyor. Amerika'nın geneli Androidler ile doluyor. Tüm iş kollarına sıçrayan Androidler, insanların yaptığı tüm işlere el atıyor. Bu işleri de sadece bakım ücreti karşılığında yani olarak yapıyorlar. Üç karakter sunulan oyunda, karakterinizi geliştirerek oyun dünyasını keşfedebilirsiniz. 

Oyun Özellikleri

Oyun Türü:        Macera, Aksiyon

Uyumluluk:        Playstation 4

Yaş:                   Yetişkin

 

Oyun, Quantic Dream tarafından geliştirilmiştir. Merkezi Fransa'da bulunan Quantic Dream, Beyond: Two Souls, Heavy Rain gibi oyunlarında geliştiricisidir. 1997 yılında kurulan şirket, film ve video oyunu endüstrileri için hareket yakalama konusunda destek sunar. 

 

Detroit Become Human PS4 Hikayesi

Detroit Become Human, 2038 yılını konu alıyor. Kamski adında bir genç, yıllar önce bir buluş gerçekleştirir. Geliştirmiş olduğu yazılımlar, biyokomponentler, birçok konuda değişiklik oluşturur. Kamski'nin Cyberlife adlı şirketi, yıllar içinde dünyada en büyük şirket konumuna yükselirken Amerika genelinde de bir Android çılgınlığı baş gösterir. 

Fabrikalarda, iş yerlerinde, sokaklarda, evlerde ve televizyon kanallarında Androidler kol gezmeye başlar. Androidler, insanların yaptığı işleri yapmaktadırlar. İşleri ücretsiz yaptıkları için, Amerika'nın ekonomisi çöker. Tüm zamanların en yüksek işsizlik rakamlarına ulaşılır. Zamanla meslek grupları yok olmaya, yerini dijital kölelere bırakmaya başlar. İşsizliğin artması sonucunda, kamuoyu tarafından Androidlere karşı bir nefret oluşur. ABD hükümeti ise, Android sayısını artırmak için Rusya ile Kuzey Kutbu'nda karşı karşıya gelir. 

Detroit Become Human oyununda tüm bunlar yaşanırken, dünya da küresel ısınma nedeniyle sorunlar yaşamaya başlamıştır. ABD'nin kıyı şeridi, hızlı bir şekilde yok olurken, Los Angeles gibi eyaletler de hızla göç vermeye başlar. İnsanların iç bölgelere göç etmesi ile de nüfus yoğunluğuna bağlı olarak sorunlar daha da artmaya başlar. 

Detroit Become Human Karakterleri

Detroit Become Human PS4'te sizin için 3 karakter sunuluyor. Her bir karakter, farklı özelliklere sahip ve siz, bu karakterlerin özelliklerini kullanarak harika bir oyun deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Connor: Oyuna ilk olarak Connor ile rehine bölümünden başlıyorsunuz. Bu bölümde sizlere, Detroit mekanikleri ile bilgiler sunuluyor. Connor, Cyberlife tarafından özel bir amaca yönelik olarak üretiliyor. Amacınız, Detroit Polis Departmanı ile "aykırı" yakalanmasına yardımcı olmak ve bu doğrultuda savaşmaktır. Connor, eşsiz sensörleri ile çevreyi tarayabilmenizi ve oluşturmuş olduğu simülasyonlar ile olayların akışını yeniden canlandırabilmenizi sağlar. Bu özelliği sayesinde Connor ile birlikte yoldan çıkan androidlerin peşine kolayca düşebilirsiniz.
Kara: Kara, Quantic Dream tarafından 2012 yılında geliştirilen demoda benzer şekilde oyunculara gösterilmişti. Detroit Become Human PS4'te; 2032 yılında üretilen Kara, ev işlerini halledebilmesi, ebeveynlerin çocuklarına göz kulak olabilmesi için tasarlanmıştır. Dünya çapında popüler bir model olan Kara, 300 farklı dil konuşabilimekte ve 9000'den fazla yemek türü pişirmektedir. Karakter, duygusal zeka belirtileri de gösterir. 
Markus: Markus, diğer iki Android'den daha farklı bir karakter olarak karşınıza çıkıyor. Kamski'nin dostu Carl Manfred, kaza geçirip yürüme yeteneğini kaybedince kendisine Markus hediye edilmiştir. Geçirdiği kaza sonrasında resim yapmayı da bırakan Carl'a motivasyon vermekle yükümlü olan Markus, onun yeniden kendisine gelmesini sağlar. İkili arasında büyük bir dostluk doğar. 
Detroit Become Human ile Eğlenceli Vakitler Geçirin

Detroit Become Human, karakter modellemeleri ile sizlere oyunun hikayesi ile gerçekliği hissettiriyor. Android dünyasına dalarak, bilim kurgu hikayesi içerisinde nasıl aktığını bile fark etmeyeceğiniz eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. * Fiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatlarıyla değişkendir. * Satılan ürünler stoklarla sınırlıdır. * İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir. Takas Sistemi Orijinal ve Garantili
Detroit Become Human Ps4 Oyunu Ürün Fiyatı : 289.00


bankalar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır