Assassin'S Creed Odyssey Ps4 Oyun - Ucuzbudur
Bu Hafta Çok Satanlar Yeni Eklenenler Şuan Neler Oluyor ? Sosyal Sorumluluk
indirim kodu kazan

Assassin'S Creed Odyssey Ps4 Oyun

450.00 TL 269.90 TL Kdv Dahil Ürün Kodu : 331204

satın al satın al satın al satın al
İçiniz rahat etsin!

Bu ürünü sigorta seçeneği ile koruma altına alabilirsiniz.

TL (Kdv dahil) Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız.

Assassin'S Creed Odyssey Ps4 Oyun

Her Seçimin Önemli Olduğu Bir Dünyada Kendi Efsanevi Odyssey'İni Yaz Ve Destansı Maceralar Yaşa. Aileniz Tarafından Ölüme Mahkum Edildi, Efsanevi Yunan Kahramanı İçin Paralı Askerden Destansı Bir Yolculuğa Çıkın Ve Geçmişiniz Hakkındaki Gerçeği Ortaya Çıkarın. Yolunuzu Dağların Ve Denizlerin Çarpıştığı, Tanrılar Ve Erkekler Tarafından Şekillendirilmiş, Savaştan Zarar Gören Bir Dünyadan Geçirin. Antik Medeniyetin Meşhur Figürleriyle Tanışın Ve Onlarla Batı Uygarlığını Şekillendiren Tarihin Önemli Bir Noktasında Etkileşime Geçin.

Assassin Creed Odyssey, Assassin Creed'De Daha Önce Hiç Görülmemiş Yenilikleri Sayesinde Oyuncu Seçimini Önünüze Getiriyor Ve Siz De Çevrenizdeki Dünyayı Değiştirmek Ve Değiştirmek İstediğiniz Kahramanları Seçiyorsunuz. Renkli Karakterler Ve Odyssey'Le Yaptığınız Kararlarla Oluşturduğunuz İlişkiler Sayesinde, Kaderinizin Kontrolünde Olan Sizsiniz. Ekipmanınızı Özelleştirin Ve Yeni Özel Yetenekler Edinerek, Kahramanınızın Yeteneklerini Oyun Stilinize Göre Düzenleyin. Yunanistan'Da Yolunuza Devam Edin, Hem Karada Hem De Denizde İç Savaşlar Yapın, Gerçek Bir Efsane Kahramanı Olun.
 



* Fiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatlarıyla değişkendir. * Satılan ürünler stoklarla sınırlıdır. * İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir. Takas Sistemi Orijinal ve Garantili
Assassin'S Creed Odyssey Ps4 Oyun Ürün Fiyatı : 269.90


bankalar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır