tedarikçi başvuru
ZYXEL USG60W FİREWALL BUNDLE (1 YIL LİSANS DAHİL) - Ucuzbudur
Bu Hafta Çok Satanlar Yeni Eklenenler Şuan Neler Oluyor ? Sosyal Sorumluluk
indirim kodu kazan
ZYXEL USG60W FİREWALL BUNDLE (1 YIL LİSANS DAHİL)

ZYXEL USG60W FİREWALL BUNDLE (1 YIL LİSANS DAHİL)

2,703.00 TL Kdv Dahil Ürün Kodu : 314912


satın al satın al satın al satın al

İçiniz rahat etsin!

Bu ürünü sigorta seçeneği ile koruma altına alabilirsiniz.

TL (Kdv dahil) Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız.

Uzak Ofisler, Perakende/Retail Lokasyonları ve Küçük İşletmeler için Entegre Güvenlik

İnsanların çalışma ve işbirliği yapma şeklindeki gelişmeler küçük işletmeler bakımından üç önemli zorluğa sebep olmuştur. BYOD (Kendi Cihazını Getir) trendi ile birlikte günümüzde küçük işletmelerin inanılmaz sayıda küçük cihaz için daha fazla Wi-Fi sağlaması gerekmektedir. Bulut tabanlı sosyal uygulamalarının kullanılması, küçük işletmelerin üretkenliklerini muhafaza edebilmek adına farklı uygulamaları kontrol etmelerini, bunlara öncelik vermelerini ve bloklamalarını gerektirmekle kalmamış aynı zamanda yeni Web saldırılarına zemin hazırlamıştır.  Tehditler yayıldıkça ve işletmelerin karşılaştıkları bu zorluklar çeşitlendikçe bilgi işlem maliyetleri de artmaya devam edecektir, bu durum, sınırlı bilgi işlem kaynaklarına sahip küçük işletmeler için gerçek bir sorundur.

Yeni ZyXEL USG Performans Serisi küçük işletme ortamlarında BYOD, kötü amaçlı yazılım koruması, uygulama düzenlemesi, ve bütçe kontrolü taleplerini yerine getirmek için özellikle tasarlanmış hepsi bir arada Yeni Nesil Koruma Duvarlarıdır (Next Generation Firewall). Dahili kablosuz AP (USG40W ve USG60W) ve WLAN kontrol birimi anlık kablosuz erişim alanı özelliği ve WLAN ölçeklenebilirliği sağlar. Kapsamlı UTM özellikleri ve akıllı uygulama teknolojisi ise Web uygulamalarının nasıl kullanıldığına dair işletmelerin kontrolü ele almasına yardımcı olurken bir yandan da derin ve kapsamlı koruma sağlar. Hepsi bir arada tasarımı küçük işletmelerin ihtiyaç duyacağı her şeyi bir araya getirerek daha kolay, daha merkezi yönetim ve daha uygun sahip olma bedeline (TCO) olanak tanır. zyxel-usg-badge

Daha az harca, daha çok kazan

ZyXEL USG Performans Serisi küçük işletmelere uygun sahip olma bedeli (TCO) olanağı tanır. Hepsi bir arada tasarımı sayesinde kötü amaçlı yazılıma karışı koruma, VPN bağlantısı, entegre WLAN yönetim fonksiyonu ve dahili kablosuz erişim noktası gibi küçük işletmelerin ihtiyaç duyacağı her şeyi sunar. Bu kelimenin gerçek anlamıyla entegre güvenlik çözümü farklı fonksiyonlar için çoklu uygulama satın alma ihtiyacını ortadan kaldırır ve küçük işletmelerin yalnızca bir aygıt ile bağlanmasına, koruma ve yönetim sağlamasına olanak tanır.

İçinizi rahat ettiren güvenlik çözümleri

ZyXEL USG Performans Serisi çok yüksek fiyatlara ihtiyaç duymadan işletme seviyesinde Yeni Nesil Güvenlik Duvarı güvenliği sunar. Güvenlik duvarı, anti-virüs, anti-spam, içerik filtreleme, IDP ve akıllı uygulamalar gibi kötü amaçlı yazılım karşıtı önleme mekanizmaları sayesinde kapsamlı korumanın yanı sıra Facebook, Google Apps ve Netflix gibi Web uygulamalarının etkin kontrolüne olanak tanır. Artık küçük işletmelerin üretkenliğini sekteye uğratan tehditler, spam veya sosyal ağ siteleri konularında endişelenmesine gerek yok.

İhtiyacınız olduğu yerde Wi-Fi

BYOD trendine uyan ZyXEL USG Performans Serisi talep olan her yer de Wi-Fi sunulması konusunda küçük işletmelere yardımcı olmaktadır. USG40W ve USG60W, alışılmışın dışında olmak üzere küçük ofislere doğrudan Wi-Fi sağlayan dahili tek-radyo ve çift-radyo kablosuz erişim noktaları özelliğine sahiptir. USG Performans Serisi, entegre WLAN yönetim fonksiyonu sayesinde işletmelerin Wi-Fi taleplerinin arttığı resepsiyon, toplantı odaları gibi çoklu diğer alanlarda kolaylıkla Wi-Fi sunmasına olanak tanır.

Tek noktadan yönetim

Sınırlı bilgi işlem kaynaklarına sahip işletmeler için özellikle tasarlanmış olan ZyXEL USG Performans Serisi kullanıcıların daha az karmaşık bir şekilde bağlantı, koruma ve yönetim sağlamasına yardımcı olur. Birleşik güvenlik politikası tasarımı tüm güvenlik özelliklerinin daha kolay, birleşik ve modern bir şekilde yönetilmesini sağlar; öte yandan entegre WLAN yönetim fonksiyonu ise 10 AP′ye kadar merkezi yönetim olanağı sunar.  Bu özelliklerin hepsi kullanıcıların VPN, kablosuz ve güvenlik unsurlarını tek bir aygıttan yönetmesini kolaylaştıran tek bir çözümde bir araya getirilmiştir.

 ZyXEL One Network Deneyimi

Kullanıcıların kolay kurulum yapmasını, ağdaki kurulumları kolay yönetebilmesini ve ağı yönetebilmesini hedefleyerek tasarlanan ZyXEL One Network yapılandırmayı, yönetimi ve sorun bulmayı kolaylaştırır ve müşterilerinin kurumsal işlerindeki önceliklerine yoğunlaşarak kolaylık sağlar. ZyXEL One Network kullanımı kolay olan ZyXEL One Network Utility (ZON Utility) aracı sunarak, ağınızdaki kurulum hızının farkınıza varmanızı sağlayacaktır. ZyXEL Smart Connect, ZyXEL ağ ürünlerine birbirlerini algılayabilmeleri ve fabrika ayarlarına döndürme veya güç döngüsü gibi tek-tuşla yapılabilecek uzak fonksiyonların üzerinden ağ bakım işlemlerini yapmak için izin verir. ZyXEL One Network, Ağ Anahtarından, Wi-Fi AP′ye ve Ağ Geçidi′ne kadar birçok cihazın ağ entegrasyonunu yeniden tanımlar.  

built-in_wireless_ap

Dahili Kablosuz AP

Tek-radyo ve çift-radyo kablosuz erişim noktaları ile oluşturulmuş ZyXEL USG40W ve USG60W perakende ve ofis ortamları için idealdir. USG60W, gerek 2.4 GHz gerek 5 GHz spektrumu üzerinden Wi-Fi sağlayan 802.11 a/b/g/n teknolojisini entegre eder.


integrated_wlan_controller

Entegre WLAN Kontrol Birimi

Entegre WLAN kontrol birimi CAPWAP′ı destekler, merkezi doğrulama ve ağ üzerinde çoklu AP′lerin erişim yönetimini sağlar. ZyXEL USG Performans Serisi varsayılan olarak 2 AP, lisansla beraber 10 AP′ye kadar yönetim olanağı tanır..

unified_security

Tümleşik Ağ Güvenlik Politikası

Tümleşik ağ güvenlik politikası güvenlik duvarı ve güvenlik ile ilgili politikalara yönelik olarak nesne tabanlı yönetim ve birleşik konfigürasyon arayüzü sunar. Kullanıcılar, her UTM özelliğine tüm politika kriterlerini kolaylıkla uygulayabilir, konfigürasyon süresini kısaltabilir ve daha modern politika yönetimi sağlayabilir.

application_intelligence

Uygulama Zekası

ZyXEL′in USG Performans Serisi 3.000′i aşkın sosyal, oyun, üretkenlik ve diğer Web uygulamaları ile davranışlarını tespit, kategorize ve kontrol edebilir. Kullanıcılar üretkenliği artırmak ve bantgenişliği ihlalini önlemek için üretken uygulamalara öncelik tanıyarak, kabul edilebilir olanları durdurabilir ve verimsiz olanları bloklayabilir.

anti-virus

Anti-Virus

Kaspersky SafeStream II ağ geçidi anti-virüsü ile çalışan ZyXEL USG′leri, kötü amaçlı yazılımlar ve tehditler daha ağınıza girmeden kapsamlı ve gerçek zamanlı koruma sağlar. ZyXEL USG′ler 650.000′i aşkın virüsü henüz geçitteyken tespit edip bloklayabilir ve stream-based virüs tarama teknolojisi ile hızlı tarama sağlar.

intrusion_detection_prevention

Saldırı Tespit Etme & Önleme  (IDP)

ZyXEL′in IDP sistemi basit port ve protokol tabanlı güvenlik duvarlarının göremediği sistem açıklarını incelemek üzere çoklu katmanları ve protokolleri tarayabilen detaylı paket taraması (DPM) teknolojisinden yararlanır. ZyXEL′in IDP sistemi, bir kötü amaçlı yazılım imzaları veritabanı ile yanlış pozitifleri elimine eder ve bilinmeyen gizli kapılardan gelen ihlallere karşı etkili koruma sağlar.

anti-spam

Anti-Spam

Bulut tabanlı IP sistemi ile, ZyXEL anti-spam, çok çeşitli trafik kaynaklarından gelen en son gönderici verilerini analiz ederek hassas, zero-hour spam koruması sunabilir. Spam dili ve formatı ne olursa olsun ilk bir kaç dakika içinde spam salgınını tespit edebilir.

content_filtering

İçerik Filtreleme

ZyXEL içerik filtreleme iş ile ilgili olmayan ya da kötü amaçlı web sitelerine erişimin taranmasına yardımcı olur.  Sürekli analiz edilen ve izlenen 140 milyarı aşkın URL′nin yer aldığı yoğun, bulut tabanlı veritabanı ile ZyXEL kötü amaçlı Web içeriklerine karşı oldukça hassas, kapsamlı ve anında koruma sağlar.

vpn

Daha Güçlü VPN

Daha Güçlü VPNZyXEL USG′leri, çok çeşitli siteden-müşteriye ve siteden-siteye VPN dağıtımı için IPSec ve SSL VPN üzerinden yüksek- throughput IPSec, L2TP desteği sağlar. Gelişmiş SHA-2 şifreleme özelliği ile güçlendirilmiş ZyXEL USG′leri işletme iletişimlerine yönelik en güvenli VPN hizmetini sunar.

multiple_wans

Dual-WAN & Mobil Bantgenişliği

ZyXEL USG Performans Serisi, dual-WAN ve mobil bantgenişliği desteği ile yüksek internet çalışma süresi sağlar. Dual-WAN, aktif-aktif yük dengelemesi veya aktif-pasif yük devretme için iki Ethernet WAN bağlantısı ile çalışır. Kapsamlı mobil bantgenişliği USB modemleri de WAN desteği ile desteklenmektedir

 

Fansız Tasarım

ZyXEL USG Performance Serisi işletim ortamındaki toz ve kirlerden korunmak için güçlü bir fan tasarımı sunar ve çalışma ortamınızda sessiz bir şekilde çalışır.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

ZyXEL One Network Utility

ZyXEL One Network Utility

Kullanıcıların kolay kurulum yapmasını, ağdaki kurulumları kolay yönetebilmesini ve ağı yönetebilmesini hedefleyerek tasarlanan ZyXEL One Network yapılandırmayı, yönetimi ve sorun bulmayı kolaylaştırır ve müşterilerinin kurumsal işlerindeki önceliklerine yoğunlaşarak kolaylık sağlar. ZyXEL One Network kullanımı kolay olan ZyXEL One Network Utility (ZON Utility) aracı sunarak, ağınızdaki kurulum hızının farkınıza varmanızı sağlayacaktır. ZyXEL Smart Connect, ZyXEL ağ ürünlerine birbirlerini algılayabilmeleri ve fabrika ayarlarına döndürme veya güç döngüsü gibi tek-tuşla yapılabilecek uzak fonksiyonların üzerinden ağ bakım işlemlerini yapmak için izin verir. ZyXEL One Network, Ağ Anahtarından, Wi-Fi AP′ye ve Ağ Geçidi′ne kadar birçok cihazın ağ entegrasyonunu yeniden tanımlar. 

 

  • Anti-virüs, anti-spam ve saldır tespit-engelleme kurumsal ağlara bir derinlik kazandırmaktadır. Btütün kötü amaçlı tehditlere karşı geniş kapsamlı koruma sağlamaktadır.
  • İçerik filtreleme kurumsal ağınıza kötü amaçlı ve işle alakası olmayan web sitelerinin erişmesini engeller.
  • Uygulama zekası teknolojisi verimli olmayan uygulamaları bloklamasının yanında, verimi arttıracak şekilde web uygulamalarını da optimize eder.

usg60_60w_40_40w


VPN Uygulamaları

  • Şubeler, bayiler ve son kullanıcılar ZyXEL NGFW USG Serileri ile IPSec VPN bağlantılarını yapılandırabilirler.
  • Şubeler sürekli çevrimiçi VPN bağlantıları için IPSec VPN HA (load balancing and failover) kurabilirler.
  • Uzak kullanıcılar IPSec VPN üzerinden SSL, IPSec ve L2TP VPN yapılandırarak bilgisayarlarına ve mobil cihazlarına şirket kaynaklarına güvenli bir şekilde erişebilir.
  • Merkezdeki ZyXEL NGFW USG Serileri ile çeşitli bulut-tabanlı uygulamalara güvenli erişim için Microsoft Azure ile bir IPSec VPN bağlantısı yapılandırabilir.

usg60_60w_40_40w* Fiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatlarıyla değişkendir. * Satılan ürünler stoklarla sınırlıdır. * İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir. Takas Sistemi Orijinal ve Garantili
Bankalar özel taksit seçenekleri :

World Card ( + 5 Taksit )
Taksit tutarıToplam
2 (+4)1,390.69 TL2,781.39 TL
Axess Card
Taksit tutarıToplam
3901.00 TL2,703.00 TL
4675.75 TL2,703.00 TL
6464.02 TL2,784.09 TL
Maximum Card
Taksit tutarıToplam
3928.03 TL2,784.09 TL
6468.52 TL2,811.12 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Orijinal ve Garantili
Ucuzbudur.com Güvenilir mi
Kargo :
 
1. Adım - Siparişin Kargoya Teslim Edilmesi :

   Bu logoyu görmüş olduğunuz ürünler saat 15:00 e kadar onaylanan siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 15:00 den sonra onaylanan siparişlerinizde ertesi gün kargoya verilir.
  Bu logoyu görmüş olduğunuz ürünler ise ortalama 1 ila 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
 
Resmi tatil günleri ve Pazar günleri kargolar çalışmamaktadır. Cumartesi günü 12:00 e kadar çalışmaktadır. Bu günlere denk gelen kargolar bu günlerin bitimindeki ilk iş günü kargolanır. 
Karogoya veriliş sürelerinde istisnai olarak gecikme yaşanabilir.
 
2. Adım - Kargo Firmasının Siparişi Size Teslim Etmesi :
Ürünleriniz kargoya teslim edildikten sonra, bulunduğunuz ilçe İstanbulun 600 km civarında ise ortalama 1 günde , 600 km den uzak ise ortalama 2 günde size teslim edilir. Adreste bulunamadıysanız tekrar uğrama yapılır. Istisnai olarak gecikme yaşanabilir.
Kesin teslim gününü kargo takip numaranızı belirterek  Yurtiçi Kargo 444 99 99 dan öğrenebilirsiniz.
 
Kargo takip numaranız ürün kargoya teslim edildikten sonra akşam saatlerinde mail adresinize otomatik olarak gönderilir (spam kutusu yada önemsiz postalar kutunuza bakmayı unutmayınız) . Bilgilendirme maillerimizin size kesin olarak ulaşabilmesi için admin@ucuzbudur.com adresini mutlaka mail hesabınızdaki kişilerinize ekleyiniz.
 
Ayrıca siparişinizin durumunu sitenin üst menüsünde yer alan Sipariş Takip e tıklayarak takip edebilirsiniz.
 
 
Teslim Alırken :
 
Siparişi verilen ürünlerin mutlaka kargo görevlisi yanında kontrol ederek kutularının açılması gerekmektedir. Ürünlerde herhangi bir hasar olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü kesinlikle teslim almayınız.
 
İade Şartları:
 
6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da belirtilen, müşterinin 14 gün içinde ürünü iade etme hakkı dâhilinde iade ve değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir. 
İade edilecek ürünün tekrardan satışa uygun olması gerekmektedir. Ürün değişim ve iadelerinde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'da belirtilen esaslar, müşteri memnuniyeti açısından alt sınır olarak kabul edilmektedir. 
Ürünü iade etmek için orijinal kutusuyla ve faturası ile birlikte eksiksiz bir biçimde göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için hasarlı, eksik, ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tekrardan satışa uygun olmayan, belgeleri eksik ve "İadesi Olmayan Ürünler" kapsamındaki ürünler iade kapsamı dışındadır. 
 
İadesi Olmayacak Ürünler :
 1. Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen veya değişiklik yapılan ürünler, 
 2. Hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler, 
 3. Tek kullanımlık bir ürün olması, 
 4. Hijyenik bir ürün olması, 
 5. Kopyalanabilir bir yazılım veya program olması, 
 6. DVD, CD vb. bir ürün olması, 
 7. Toner, kartuş, şerit vb. bir sarf malzemesi olması, 
 8. Kozmetik ürünü olması, 
 9. Ürünün tekrardan satışa uygunluğunu yitirmesi, 
10. 14 günlük cayma hakkı süresinin dolması 
11. Ambalajı bozulmuş, ekran üzerinde ki koruyucu jelatinin sökülmüş olması, ürün üzerinde ki çiziklerden dolayı iade kabul edilmemektedir. 
 
Yukarıda ki maddelerde yer alan ürünler ile ilgili iade kabul edilmemektedir.
 
Cayma hakkı ve iade süreci hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
ZYXEL USG60W FİREWALL BUNDLE (1 YIL LİSANS DAHİL) Ürün Fiyatı : 2,703.00 TL

Aynı kategorideki benzer ürünler :bankalar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır