tedarikçi başvuru
SanDisk SDSDXPA-064G-X46 Extreme Pro SDXC UHS-I 64GB B... - Ucuzbudur
Bu Hafta Çok Satanlar Yeni Eklenenler Şuan Neler Oluyor ? Sosyal Sorumluluk
indirim kodu kazan
SanDisk SDSDXPA-064G-X46 Extreme Pro SDXC UHS-I 64GB Bellek Kartı 95Mb

SanDisk SDSDXPA-064G-X46 Extreme Pro SDXC UHS-I 64GB Bellek Kartı 95Mb

Aynı Gün Ücretsiz Kargo

260.00 TL 219.00 TL Kdv Dahil Ürün Kodu : 310583


satın al satın al satın al satın al

İçiniz rahat etsin!

Bu ürünü sigorta seçeneği ile koruma altına alabilirsiniz.

TL (Kdv dahil) Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız.

SanDisk SDSDXPA-064G-X46 Extreme Pro SDXC UHS-I 64GB Bellek Kartı 95Mb

 

 

SanDisk Extreme Pro® SD 95MB/s

Dünyanın en hızlı SDXC bellek kartı ile çekim yapmak ister misiniz?

Genel olarak

 • Seri çekim modu için profesyonel hız
 • 3D dahil gerçek zamanlı Tam HD video çekin
 • Gelişmiş performans için Power Core™ Denetim Birimi teknolojisi
 • Yaşam boyu garanti desteği
 • 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB* kapasiteleri mevcuttur

 

Ürün Tanımı

SanDisk Extreme Pro® SDHC™ UHS-I Bellek Kartları kart performanslarının kendilerini fedakarlık yapmaya zorlayacağı korkusu olmaksızın kullanıcılarına gerçek fotoğrafçılık yeteneklerini keşfetme fırsatı sunar. 95MB/sn'ye** varan etkileyici okuma ve en az o kadar hızlı yazma hızları ile hiçbir kareyi ya da anı kaybetmeden hızlı hareket eden resim ve videoları çekebilirsiniz.

SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartlarında daha önce sadece profesyonel seri olan CompactFlash® Bellek Kartlarında kullanılan teknoloji kullanılmıştır. Power Core™ Denetim Birimi hız ve performansta yeni ufuklara uzanırken gelişmiş Hata Düzeltme Kodu (Error Correction Code - ECC) motoru kartın okuma ve yazma sırasındaki bütünlüğünü ve güvenilirliğini artırır.

 

Avantajları

 • Yüksek Performans DSLR'ler ve HD Kameralar için ideal
 • Sürekli seri çekim modunda daha fazla kare yakalamak için 95MB/sn'ye** varan profesyonel hız
 • 3D de dahil olmak üzere gerçek zamanlı ve Sınıf 10 etkinleştirilmiş Tam HD video
 • Verileri karta daha hızlı ve verimli şekilde dağıtmak üzere geliştirilen Power Core™ Denetim Birimi teknolojisi ile gelişmiş performans
 • İnanılmaz dayanıklılık§: suya, ısıya, darbeye, titreşime ve röntgen ışınlarına ve mıknatıslara karşı dayanıklı
 • Yaşam boyu garanti desteği
 • 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB* kapasiteleri mevcuttur


 

 

 
 

Doğru kartı seçmek

 

Doğru kartı seçmek her zaman mümkün değildir.

İlk olarak yüksek çözünürlüklü fotoğraflar mı daha düşüklerini mi çekeceğinize ve hatta Tam HD video çekip çekmeyeceğinize bağlıdır. Kullanacağınız biçim, seçiminizi de etkileyebilir. JPEG'ler, örneğin ham resimlerden daha fazla yer kaplar. Çizelge, rehber olarak kullanabileceğiniz video ve fotoğrafların tipik bir karışımını göstermektedir.

 
 

11 gigabayt (GB) = 1 milyar bayt. Belirtilen kapasitenin bir kısmında veri saklanamaz. 2Yaklaşık değerler: Sonuçlar dosya boyutuna, çözünürlüğe, sıkıştırmaya, bit oranına, içeriğe, ana aygıta, önyüklemeli dosyalara ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. 12 megapiksellik (MP) bir nokta çekim kamerasını temel alır. †Tam HD video (1920x1080x30 fps) ile HD (1280x720x30fps) ve 3D video desteği ana aygıta, dosya boyutuna, çözünürlüğe, sıkıştırmaya, bit oranına, içeriğe ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartı karşılaştırmalarda nasıl?

SanDisk, her biri farklı bir müşteri ihtiyaç aralığını karşılamak için tasarlanmış olan bellek kartlarında geniş bir performans düzeyleri yelpazesi sunmaktadır. SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartı size doğru çözümü sunmaması durumunda, keşfedebileceğiniz bazı alternatifler şunlardır.

 

Dijital fotoğraf makinesi ve video kameranızı daha verimli kullanmak için

Daha fazla resim çekmek için ihtiyacınız olan üst düzey kapasite

Günümüz dijital fotoğraf makineleri ile video kameraların çekebildiği tüm yüksek çözünürlüklü resimleri ve Tam HD (1080p) videoları saklamak sıkıntılı olabilir. SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartlarında profesyonel fotoğrafçıların ve fotoğrafçılığı gerçek bir hobi haline getirenlerin Tam HD video veya çoklu megapikselli çekimleri için ihtiyaçları olan kapasiteden fazlası vardır. Oldukça geniş kapasiteli olduğu için ihtiyaç duyulduğunda daha fazla depolama alanı açmak için başka şeyleri silmenize gerek kalmayacaktır.

İnanılmaz hız

SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartları fotoğrafçılığı ciddiye alan kişiler için idealdir. 90MB/sn'ye varan yazma hızları ile kullanıcılar yüksek çözünürlüklü seri fotoğraf çekimi (seri çekim modu) yapabilir ve bu sayede kullanıcıların bir kareyi kaçırma olasılıkları azalır.

SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartları Hız Sınıfı 10'un performans özelliklerine de sahiptir bu sayede Tam HD (1080p) video çekebilir ve mükemmel resimler elde edebilirsiniz.

Daha fazla koruma, daha fazla performans

SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartlarının gelişmiş bir Hata Düzeltme Kodu (Error Correction Code - ECC) motoru vardır; bu yazılım okuma ve yazma esnasında veri güvenliğini artırır.

Power Core Kontrol Birimi, kartın görüntü verilerini karta daha hızlı ve verimli şekilde dağıtarak profesyonel bir performans sağlar ve yalnızca fotoğraf makinenizin ara belleğinin ihtiyaçlarını karşılamaktan daha fazlasını yapabilir.

Zamandan tasarruf edin

SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartları ile resim ve videoları bilgisayarınıza 95MB/sn'ye varan hızlarda aktarabileceğiniz için resimleri istediğiniz şekilde kesme, düzenleme ve ayarlamak için daha çok zamanınız olacak.

 

İstediğiniz görüntüleri test koşullarında çekin

Fotoğrafçılar çekimlerini her zaman rahat stüdyolarda yapmaz. Bazen fotoğraf makinelerinde kullandıkları kartların olağanüstü koşullarda da çalışması gerekmektedir. SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartları§ suya, ısıya, darbeye, titreşime ve röntgen ışınlarına karşı dayanıklı olduğu için istediğiniz görüntüleri çöl ve dağ dahil, her ortamda çekebilirsiniz.

Güven ve performans

SanDisk, SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartınızın önemli hatıralarınızı saklayacağından emin olabilmeniz için güvenilirliği en üst seviyeye çıkarmak amacıyla SDXC bellek kartlarını kendi geliştirip üretmektedir.

SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Bellek Kartı yaşam boyu sınırlı garanti altındadır.


 
 

Teknik bilgiler

Form faktör: SDHC™ (8GB-32GB), SDXC™ (64GB)
Kapasiteler: 8GB-64GB* - referans için depolama ve kapasite çizelgesine bakın
Uygulama: Nokta çekim dijital fotoğraf makineleri ve 1080p Tam HD Videolar† için önerilir (daha fazla bilgi için ana aygıt el kitabınıza bakın)
Performans/hız: 95MB/sn'ye** varan okuma hızı (633X). 90 MB/sn'yevaranyazmahızı (600X)
Video performansderecelendirmesi: Sınıf 10
Uyumluluk:
SDHC (8-32GB) kartlarıiçin: Tüm SDHC, SDXC, SDHC-I (UHS-I), SDXC-I (UHS-I) özelliğietkinleştirilmişolananacihazlarlauyumludur
SDXC (64GB) kartlarıiçin: SDXC ve SDXC-I (UHS-I) özelliğietkinleştirilmişolananacihazlarlauyumludur
Üretildiğiülke: Çin
Materyal: Silikon
Boyutlar: 24 mm x 32 mm x 2,1 mm(0,94” x 1,25” x 0,08” inç)
ÇalışmaSıcaklığı: Shoot isterkutupsoğuğu, isterçölsıcağı, her yerdeçekimyapın, -25°C ila 85°C arası
Depolamasıcaklığı: -40°C ila 85°C
Destek: Yaşamboyugaranti
Güvenlik: Yerleşikyazmakorumadüğmesiyanlışlıklaolabilecekveri kayıplarını önler

 

SanDisk'e güvenin

Tüm SanDisk ürünleri en yüksek standartlarda üretilerek üretimin tüm aşamalarında çok ayrıntılı testlerden geçtiği için tüm SanDisk ürünlerinin üstün kalitesi, performansı ve güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.

 
Dünyanızı bizimle güvenle depolayın.

SDXC bellekkartıformatları tüm cihazlar tarafından desteklenmemektedir. Ayrıntılı bilgi için cihaz üreticisine danışın. *1 gigabayt (GB) = 1 milyar bayt. Belirtilen kapasitenin bir kısmında veri saklanamaz.**95 MB/sn'ye (633X) varan okuma hızı. 90 MB/sn'ye (600X) varan yazma hızı. Dahili testlere dayanmaktadır. Performans, ana cihaza bağlı olarak daha düşük olabilir. 1 megabayt (MB) = 1 milyon bayt. X = 150KB/sn.Tam HD video (1920x1080x30 fps) ile HD ve 3D video desteği ana aygıta, dosya boyutuna, çözünürlüğe, sıkıştırmaya, bit oranına, içeriğe ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. <sup style="padding: 0;margin: 0;border: 0;font-size: 100%;background:

 
SANDİSK EXTREME PRO® SDHC™/SDXC™ UHS-I BELLEK KARTI - 64 GB
SDSDXPA-064G-X46
Özellikleri

 

 • 512GB'a* varan kapasiteler
 • 95MB/saniyeye** varan okuma hızları
 • 90MB/saniyeye** varan yazma hızları
 • SDHC™/SDXC™ form faktr
 • Full HD (1080p) ve 4K Ultra HD (3840x2160p) video ekimi5 iin Sınıf 10+ UHS Hız Sınıfı 3 (U3) destek
 • Zorlu koşullarda kullanılmak zere retilip test edildi3; su geirmez, ısıya, darbeye ve X ışınına dayanıklı
 • Yanlışlıkla silinmiş grntleri kurtarmanızı sağlayacak RescuePRO Deluxe veri kurtarma yazılımı iin bir yıl iinde indirilebilir teklif6
 • CD kutusu ve yazılabilir etiket
 • mr boyu garanti4

SanDisk Extreme PRO® SDHC™/SDXC™ UHS-I Bellek Kartı kıyaslaması

SanDisk, farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmış, geniş bir performans aralığında bellek kartları sunmaktadır. SanDisk Extreme PRO® SDHC™/SDXC™ UHS-I Bellek Kartı, sizin için doğru çözüm değilse, alternatif ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

image
 

Doğru kartı seçmek o kadar da zor değil.

Her şeyden önce fotoğrafları düşük veya yüksek çözünürlükte mi çekeceğinize ve hatta Full HD video çekip çekmeyeceğinize bağlıdır. Kullanacağınız format da seçiminizi etkileyecektir: örneğin JPEG dosyalar RAW resimlere göre daha az yer kaplar. Tabloda size kılavuz olması için tipik bir video ve fotoğraf karmasını görebilirsiniz.

 

 * Fiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatlarıyla değişkendir. * Satılan ürünler stoklarla sınırlıdır. * İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir. Takas Sistemi Orijinal ve Garantili
Bankalar özel taksit seçenekleri :

World Card ( + 5 Taksit )
Taksit tutarıToplam
2 (+4)112.68 TL225.35 TL
Axess Card
Taksit tutarıToplam
373.00 TL219.00 TL
454.75 TL219.00 TL
637.60 TL225.57 TL
Maximum Card
Taksit tutarıToplam
375.19 TL225.57 TL
637.96 TL227.76 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Orijinal ve Garantili
Ucuzbudur.com Güvenilir mi
Kargo :
 
1. Adım - Siparişin Kargoya Teslim Edilmesi :

   Bu logoyu görmüş olduğunuz ürünler saat 15:00 e kadar onaylanan siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 15:00 den sonra onaylanan siparişlerinizde ertesi gün kargoya verilir.
  Bu logoyu görmüş olduğunuz ürünler ise ortalama 1 ila 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
 
Resmi tatil günleri ve Pazar günleri kargolar çalışmamaktadır. Cumartesi günü 12:00 e kadar çalışmaktadır. Bu günlere denk gelen kargolar bu günlerin bitimindeki ilk iş günü kargolanır. 
Karogoya veriliş sürelerinde istisnai olarak gecikme yaşanabilir.
 
2. Adım - Kargo Firmasının Siparişi Size Teslim Etmesi :
Ürünleriniz kargoya teslim edildikten sonra, bulunduğunuz ilçe İstanbulun 600 km civarında ise ortalama 1 günde , 600 km den uzak ise ortalama 2 günde size teslim edilir. Adreste bulunamadıysanız tekrar uğrama yapılır. Istisnai olarak gecikme yaşanabilir.
Kesin teslim gününü kargo takip numaranızı belirterek  Yurtiçi Kargo 444 99 99 dan öğrenebilirsiniz.
 
Kargo takip numaranız ürün kargoya teslim edildikten sonra akşam saatlerinde mail adresinize otomatik olarak gönderilir (spam kutusu yada önemsiz postalar kutunuza bakmayı unutmayınız) . Bilgilendirme maillerimizin size kesin olarak ulaşabilmesi için admin@ucuzbudur.com adresini mutlaka mail hesabınızdaki kişilerinize ekleyiniz.
 
Ayrıca siparişinizin durumunu sitenin üst menüsünde yer alan Sipariş Takip e tıklayarak takip edebilirsiniz.
 
 
Teslim Alırken :
 
Siparişi verilen ürünlerin mutlaka kargo görevlisi yanında kontrol ederek kutularının açılması gerekmektedir. Ürünlerde herhangi bir hasar olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü kesinlikle teslim almayınız.
 
İade Şartları:
 
6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da belirtilen, müşterinin 14 gün içinde ürünü iade etme hakkı dâhilinde iade ve değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir. 
İade edilecek ürünün tekrardan satışa uygun olması gerekmektedir. Ürün değişim ve iadelerinde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'da belirtilen esaslar, müşteri memnuniyeti açısından alt sınır olarak kabul edilmektedir. 
Ürünü iade etmek için orijinal kutusuyla ve faturası ile birlikte eksiksiz bir biçimde göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için hasarlı, eksik, ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tekrardan satışa uygun olmayan, belgeleri eksik ve "İadesi Olmayan Ürünler" kapsamındaki ürünler iade kapsamı dışındadır. 
 
İadesi Olmayacak Ürünler :
 1. Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen veya değişiklik yapılan ürünler, 
 2. Hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler, 
 3. Tek kullanımlık bir ürün olması, 
 4. Hijyenik bir ürün olması, 
 5. Kopyalanabilir bir yazılım veya program olması, 
 6. DVD, CD vb. bir ürün olması, 
 7. Toner, kartuş, şerit vb. bir sarf malzemesi olması, 
 8. Kozmetik ürünü olması, 
 9. Ürünün tekrardan satışa uygunluğunu yitirmesi, 
10. 14 günlük cayma hakkı süresinin dolması 
11. Ambalajı bozulmuş, ekran üzerinde ki koruyucu jelatinin sökülmüş olması, ürün üzerinde ki çiziklerden dolayı iade kabul edilmemektedir. 
 
Yukarıda ki maddelerde yer alan ürünler ile ilgili iade kabul edilmemektedir.
 
Cayma hakkı ve iade süreci hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
SanDisk SDSDXPA-064G-X46 Extreme Pro SDXC UHS-I 64GB Bellek Kartı... Ürün Fiyatı : 219.00 TL


bankalar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır